dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom z płaskim dachem__projekt indywidualny

Stawiamy piętro z dużymi przeszkleniami

Oceń ten wpis
W październiku postawiliśmy piętro. Co prawda murarze nie musieli dużo ścian stawiać, większość parteru będzie przeszklona
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	153899   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	153900   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	153901  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    Myslalam,ze te przeszklenia beda w celu ogladania jakiegos odleglego horyzontu
  2. Avatar rozaliafashion
    W centrum miasta (tam właśnie się buduję) trudno o rozległe horyzonty
    W części tylnej działki od marca do kwietnia jest zielono zielono i jeszcze raz zielono UWIELBIAM
    Oczywiście rozważaliśmy z mężem budowę na obrzeżach miasta__nawet kupiliśmy w tym celu działkę ale po 2 latach przemyśleń postanowiliśmy zostać w centrum. Mam przedszkole po drugiej stronie ulicy,5 min do gimnazjum i liceum ( dla dzieci), 10 min do zoo, galerii handlowej i szpitala.....więc i tak się cieszę, że w ogólne będę miała zielono na ogrodzie Niestety wszystkiego mieć nie można....
  3. Avatar alusia1974
    Alez ja nie w zadnym negatywnym sensie napisalam-,nie odbieraj tego w zaden sposob zle-po prostu zazwyczaj ludzie wrzucaja zdjecia swoich okien na cala sciane,czesto jak najmniej ram,olbrzymie przeszklenia,a za oknem bezkresne pole.Jak zobaczylam wpis z wizualizacja,myslalam,ze bedzie tak samo,szczegolnie,ze domek nowoczesny budujecie.Tak wiem,ze nie mozna miec wszystkiego,ale z tego co piszesz,masz wiele plusow miejsca budowy,wiec tylko pozostaje zyczyc milego budowania