dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

Oceń ten wpis
Ale najważniejsze jest to, że wraz z szafką łazienkową zawitała wreszcie do Lapisa kuchnia...
wyszła jak jak chcieliśmy, więc jesteśmy bardzo zadowoleni...
po montażu czekało mnie tylko olejowanie blatu, są położone trzy warstwy...
ok, poniżej zdjęcia:


















Tagi - katalog słów kluczowych: biała kuchnia, bosch, ikea, lapis 2, vives Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar rozaliafashion
    Piękne wykończenie szafek
    Czy mogłabym dostać na priva cenę za metr tach szafek. Sama chciałam takie zrobić w kuchni ale znajoma mówiła mi że sa strasznie drogie.Z góry dziękuję
  2. Avatar ago12
    Napiszę tak, obejrzałam zdjęcia i uznałam, że ładna prezentacja, ale ciekawe jak to będzie wyglądać w rzeczywistości... Czy też tak dobrze... Dałam się nabrać.
  3. Avatar MissOlii
    kuchnia podobna do mojego gustu ale ta ilosc czarnych uchwytow psuje caly efekt........ jakis kolor mniej rzucajacy sie w oczy (miedziany, srebrny, naturalny pod kolor blatu ) bardziej by pasowal.

    Z ciekawosci zapytam jak bedziesz myla naczynia w takim zlewie? gdzie stawiac te naczynia gotowe do splukania? a gdzie te juz umyte?
  4. Avatar MissOlii
    a IMO kafelki zupelnie nie pasują do tego stylu kuchni.....
  5. Avatar olaibartek
    A mnie się podoba to połączenie. Ja lubię monochromatyczne wnętrza i raczej unikam kontrastów....a tutaj ten kontrast pomiędzy okleiną a uchwytem nadaje charakter i dobrze komponuje się z podłogą. Zmywanie? Zgaduję, że w zmywarce a obok zlewu może stanie jakaś zgrabna suszarka (np w kolorze uchwytów ) na niewielkie ilości doraźnie pozmywanych np kubków po kawie Kafelki i zlew ładne współgrają. Generalnie podoba mi się. Pozdrawiam
  6. Avatar alusia1974
    Uchwyty komponuja sie z elementami podlogi i pasuja swietnie.Zmywarka po lewej od zlewu widoczna,suszarka pewnie stanie powyzej.Calosc bardzo dobrze wyglada.Pozdrawiam
  7. Avatar Gregory67
    Ładnie idzie budowa, a kiedy się wprowadzacie?
  8. Avatar Esiak
    Cytat Napisał Gregory67
    Ładnie idzie budowa, a kiedy się wprowadzacie?
    mieszkamy od sylwestra...
  9. Avatar Dziekanows
    Kafle bardzo ładne sam myślę o takich do kuchni idealnie się komponują z blatem i białymi meblami. Dałbym tylko inny okap i podłogę, ale to kwestia gustu