dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

blekowca

Polecki ekip

Oceń ten wpis
09-02-2012 22:47
MonikaTomek
SYMPATYK FORUM (min. 10)
Zarejestrowany: 07.08.2009Posty: 88

Napisał gosia@
Słuchajcie mam pytanie, poniewaz wyznaje zasadę, ze od murowania sa murarze, a od dachu dekarze to. Poszukuje dobrych ciesli i dekarzy, ma ktoś namiar na sensownych?



Nam dach robiła firma DREWBUD Marek Bieniewicz i jesteśmy zadowoleni. Ekipa szybka, sprawna, bezproblemowa. Dach wielospadowy i dużo roboty przy nim było. Wstawiali też okna połaciowe.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar blekowca
    Teska
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Zarejestrowany: 23.10.2002Posty: 21830


    Napisał fajna kobieta
    W zwiazku z tym ze juz nie raz byliscie pomocni w sprawach technicznych pozwole sobie kolejny raz prosic o porade.Dzisiaj byl u mnie facet od alarmow(Solid)i stwierdzil ze albo koty albo alarm!Nie ma podobno opcji montazu alarmu kiedy jest sie posiadaczem siersciuchow?Tzn montaz jest ale uzytkowanie juz gorzej bo koty beda falszywie wlaczac alarm.Wiecie cos na ten temat,a moze ktos juz ten system jakos obszedl?Bede wdzieczna za kazda porade.




    mogę Ci polecić bardzo dobrego instalatora od alarmów. Ja kota też miałam i nie ma tu nic do rzeczy. nie polecam firm ochroniarskich jako wykonawców systemu różni ludzie tam pracują,jest duża rotacja pracowników itp...
  2. Avatar blekowca
    schody
    Cytat Napisał e_tomi
    ...

    Od siebie mogę polecić stolarza od schodów. Zadowolony jestem z jakości użytych materiałów i wykonania oraz z wiedzy w swojej dziedzinie p. Daniel tel 501051085