dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Asia az

Z122 cd. lazienki

Oceń ten wpis
Fotorelacja z zamontowanego sprzetu.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF9988.jpg
Wyświetleń:	974
Rozmiar:	76,3 KB
ID:	222656   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF9989.jpg
Wyświetleń:	908
Rozmiar:	65,0 KB
ID:	222657   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF9993.jpg
Wyświetleń:	923
Rozmiar:	78,9 KB
ID:	222658   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF9987.jpg
Wyświetleń:	920
Rozmiar:	60,6 KB
ID:	222660  

Updated 05-11-2013 at 18:59 by Asia az

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aksuda
    super to wygląda
  2. Avatar rewo66
    Mam pytanie odnośnie prysznica. Mamy zamiar zrobić coś podobnego. Czy w samym prysznicu jest jakiś spadek na płytkach w stronę odpływu liniowego? Czy szklane tafle są uszczelnione przy płytkach? Czy ta kabina jest kupiona gotowa czy robiona na wymiar?

    A łazienka śliczna podoba mi sie kolorystyka
  3. Avatar Asia az
    Witaj rewo66,

    W prysznicu jest spadek w strone odplywu liniowego, ktorego praktycznie nie widac po osadzeniu kabiny.
    Jest rowniez zamontowana uszczelka na przedniej szybie pod drzwiami.
    Kabina jest kupiona gotowa z firmy Radawa'y.
  4. Avatar hajmal
    wygląda bardzo ładnie, my tez mamy biała fugę i zastanawia mnie tylko jak ona będzie za rok wyglądała
  5. Avatar vincenzo
    Witaj, na wizualizacjach łazienki, miałaś jeszcze pralkę w rogu obok toalety skierowaną drzwiami w stronę kibelka. Rzeczywiście zmieści ci się tam pralka? I czy kibelek nie będzie przeszkadzał w otwieraniu pralki?

    Pytam się, bo planuje podobny układ urządzeń u siebie w łazience i niby jak mierzę to powinno wszystko się zmieścić.... A tu widzę już taki układ w "realu", to mogę swoje pomysły zweryfikować. Będę wdzięczny za odpowiedź.
  6. Avatar Asia az
    Witaj vincenzo,
    W naszej lazience pralka pod zabudowe zmiesci sie bez problemu.
    Pralka ma glebokosc 57cm a plytka jasna na scianie ma rozmiar 32x62 cm, wiec do miski wc od sciany jest okolo 110 cm. Planuje zrobic drzwi zamykane zeby nie bylo widac pralki, ale tutaj moze miska wc troche przeszkadzac przy otwieraniu. Dlatego tez mysle zeby zabudowac pralke troche dalej i zrobic w rogu mala szafke na proszek,plyn.
    Ewentualnie gdyby byl jakis problem, pozostawie pralke tak jak na wizualizacji, otwarta z przodu.
    Updated 07-11-2013 at 17:03 by Asia az
  7. Avatar ella&co
    Asiu, łazienka miodzio Jaką baterię macie przy wannie? A czy prysznicowa jest z termostatem?
  8. Avatar ella&co
    Asiu, łazienka miodzio Jaką baterię macie przy wannie? A czy prysznicowa jest z termostatem?
  9. Avatar Asia az
    Bardzo mi milo, ze lazienka sie podoba.
    Elu, bateria na wannie, to bateria podtynkowa firmy Deante.
    Prysznicowa to Kludi bez termostatu.