dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na zboczu

poświątecznie

Oceń ten wpis
Kochani Święta Bożego Narodzenia to czas, który sprzyja rozmowom i spotkaniom rodzinnym, refleksji nad codziennością i światem tym naszym małym i tym wielkim, dalekim. Czas podsumowań, ale też czas kiedy poznajemy co znaczą dla nas więzi rodzinne, jak wielkim darem jest dla nas obecność kochanych ludzi obok nas przy wigilijnym stole. Myślę też, że większość z nas starała się podtrzymywać polską tradycję czy daniami, czy śpiewaniem polskich kolęd całą rodziną.
Mam nadzieję, że mimo tego że czasami zabrakło kogoś bliskiego przy świątecznym stole, że mimo to ten czas Świąt Bożego Narodzenia był czasem miłych spotkań, że ten czas tchnął w nas nowego ducha Wiary, Nadziei i Miłości.

Wszystkim podglądającym tu moje wynurzenia życzę z okazji Świąt, które minęły i z okazji nadchodzącego Nowego Roku wielu dobrych chwil w gronie rodzinnym, zdrowia, uśmiechu dla innych i od innych, czasu na przeczytanie kilku ciekawych książek, czasu na poleniuchowanie, sukcesów malutkich (np.: równo pomalowana ściana) jak i spektakularnych (przykłady wyliczać można w nieskończoność: narodziny potomka, uzyskanie upragnionego PnB, wybudowanie i wykończenie domu i nie przekroczenie budżetu, nowa lepsza praca, znalezienie męża/żony, dostanie się dziecka na wybrane studia, odbycie wymarzonej podróży, ...). Kochani życzę Wam aby ten nowy rok przyniósł wiele dni wartych zapamiętania z powodu dobra jakie Was spotkało, żebyście spotykali samych Dobrych ludzi.
Życzę Wam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

I wspaniałej zabawy na Sylwestra!




Z wielkim żalem składam życzenia poświątecznie, bo niestety komórka odmówiła łączenia z internetem na wyjeździe
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar chagall
    Wszystkiego najlepszego w Nowym 2014 Roku!!!
    Spełnienia marzeń!!!