dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na zboczu

zima? a sio!

Oceń ten wpis
Powtarzam mantrę - nie chcę zimy, nie chcę mrozu. Pomoże?

Zajrzałam do dziennika Amglad Dom w Laurach - dziennik (trochę jawa, trochę sennik) i widoki za oknami mnie urzekły. Okna do podłogi na poziomie ogrodu, to jest to czego mi brakuje w naszym domu. Bardzo chciałam mieć wyjście tarasowe z sypialni , ale niestety Mąż się nie zgodził . Ukształtowanie terenu spowodowało, że taras z salono-jadalni jest wyżej niż poziom terenu. Poszło między innymi o wygląd elewacji i o koszt okna tarasowego i drugiego tarasiku. Nie wiem czy czasem nie bał się też złodziei - że drzwi balkonowe na poziomie terenu to ułatwienie dla złodziei, ja i tak cały czas powtarzałam, że nie ma znaczenia czy będzie tam okno balkonowe czy nie, bo przez te które mamy złodzieje jak będą chcieli to wejdą. Ale dzisiaj trochę żałuję, bo w obecnym domu mam w zwyczaju wyjść na balkon w nocy jak nie mogę spać, albo latem rano wyjść na balkon i wsłuchiwać się w przyrodę. W nowym domu będę w tym celu leciała na górę, cóż będę się musiała przyzwyczaić.


Panowie glazurnicy prawdopodobnie skończą w tym lub w przyszłym tygodniu! Umawiam się z nimi, że nie zakładamy na razie ceramiki i armatury. Pomalujemy sobie łazienki na spokojnie ( na razie tylko farba kupiona, przeforsowałam kręgosłup i muszę trochę ozdrowieć przed malowaniem). A po malowaniu Panowie podjadą i założą sprzęty.
Cieszę się, ale i trochę boję.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze