dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

radk

Zaczynamy ...;) Lolek N 2G

Oceń ten wpis
Pierwszy wpis
Wiec od początku, projekt zamówiony ,niedługo przyjdzie do domku, mapki projektowe w trakcie tworzenia.

Na razie zostało czekać aż załatwimy te dokumenty i trzeba będzie wykonać adaptacje.

Cały czas z żona zastanawiamy się czy by coś nie pozmieniać w projekcie.
A oto nasz domek:
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lolek-n-2g-435.jpg
Wyświetleń:	554
Rozmiar:	79,3 KB
ID:	235318
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lolek-n-2g-436.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	235319

Pozdrawiam
Tagi - katalog słów kluczowych: lolek n 2g Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar AggaM
    Powodzenia! My jesteśmy na podobnym etapie, z tym, że po tym, gdy wodociągi napisały nam b. niekorzystne warunki przyłączenia, a w gazowni wyszło też małe zamieszanie, czekamy aż spłyną wszystkie uzgodnienia i wtedy zakupujemy projekt i zaczynamy adaptację- a tu taj jest mnóstwo detali do obgadania Nasz projekt to: Skarbek Neo- o taki:
    http://www.archeton.pl/projekt-domu-...407_opisogolny

    Także trzymam za Was kciuki i oby formalności rwały jak najkrócej Pozdrawiam z Krakowa!
  2. Avatar Blancik
    Witam chciałem podrzucić parę pomysłów Jeśli chodzi o przestrzeń na poddaszu warto zainteresować się wysokością ściany kolankowej ja u siebie podniosłem tak aby po wylewkach było co najmniej 1m. Niskim kosztem można uzyskać sporo miejsca. W sypialni na górze zrezygnowałbym z balkonu, przesunął ściane do lini całego domu i znowu troszkę miejsca do tego durze okno 150/150. Zamiast dwóch okien dachowych jedno 140/70 i parę złoty w kieszeni zostanie. I już więcej nie będe wymyślał ale może trzebaby było przemyśleć sprawę tej jaskółki na poddaszu sorki ale albo źle zrobiona jest wizualizacja tego okna bo połowę światła zasłoni ścianka działowa sypialni i toalety. Bardzo ładnie to wygląda z zewnątrz ale ja usunąłbym tą jaskółkę. Wystarczy okno dachowe 140/70 jeśli dopilnujecie wys. ściany kolankowej będzie tam sporo miejsca i oszczędzicie sporo na więźbie dachówce i rynnach. To oczywiście moje zdanie, najlepiej jest zobaczyć taki dom wybudowany, wtedy wiele rzeczy można dostrzec i poprawić. Powodzenia !!!
  3. Avatar renata2005tychy
    Witam
    Super ,że ktoś buduje Lolka , już myślałam ,że jestem tu sama.
    Dobry pomysł z powiększeniem garażu ,ciekawa jestem jak to będzie wyglądało.
    Trzymam kciuki i będę kibicować.
    Pozdrawiam
  4. Avatar questa
    Hej czy tej lodowce kolo kominka nie bedzie za cieplo? Pytam bo jest mnostwo watkow o piekarniku kolo lodwoki...
  5. Avatar STIAB
    Czy od kogoś mogę dowiedzieć się coś na temat LOLKA N2G ??
  6. Avatar kasia-1610
    czy może ktoś się podzieli doświadczeniami i kosztami budowy i gdzie kupił projekt
  7. Avatar jarlet
    Witam, razem z narzeczoną planujemy budowę Lolka N2G, dlatego podobnie jak moja poprzedniczka proszę o podzielenie się praktycznymi radami i doświadczeniem, które nabyliście podczas budowy Lolka oraz o podanie realnych kosztów tej inwestycji.
  8. Avatar robertS
    Hej, Lolkowicze!

    My mieszkamy prawie 2 latka - Lolek SUPER sie sprawdza dla 3 osob doroslych. Moze byc spoko takze dla 4.

    W razie pytan, bede teraz czesciej wpadal na tego foruma...
    W razie co, na @ prosze.
  9. Avatar robertS
    Dodam tylko, ze realne koszty budowy "do zamieszkania" to ok. 300 tys.
    Oczywiscie bez dzialki i ze srednio-wyzszymi materialami przy wykanczaniu domku.

    pozdrawiam
  10. Avatar STIAB
    Hej.

    Mam pytanie jakie wymiary ma wasza "jaskółka" i ile kosztowała ??

    Proszę o odpowiedź na emaila:[email protected]

    Pozdrawiam
  11. Avatar STIAB
    Cytat Napisał robertS
    Hej, Lolkowicze!

    My mieszkamy prawie 2 latka - Lolek SUPER sie sprawdza dla 3 osob doroslych. Moze byc spoko takze dla 4.

    W razie pytan, bede teraz czesciej wpadal na tego foruma...
    W razie co, na @ prosze.

    Hej.

    Mam pytanie jakie wymiary ma wasza "jaskółka" i ile kosztowała ??

    Proszę o odpowiedź na emaila:[email protected]

    Pozdrawiam
  12. Avatar questa
    Od strony pomieszczenia gospodarczego polecam nadproze pod schodami i szafke - bardzo latwy dostep, inaczej nie wykorzystacie tej przestrzeni, ja tak zrobilam w wiatrolapie - super miejsce sie zrobilo na buty.

    Wyjscie z garazu natyl.
  13. Avatar seba197806
    własnie kończymy budowę Lolka n2g i mamy problem ze scianą łączącą łazienke na górze z pokojem jak rozwiązaliście tą kwestie ...? czy zrobiliście to zgodnie z projektem czy moze wprowadziliscie zmiany ?? bardzo proszę o podpowiedź bo ta sciana w tej jaskółce zupełnie mi nie pasuje