dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lopesjus

2013 - podsumowanie

Oceń ten wpis
Od jutra marzec, wygląda na to, że zima już za nami. Małe podsumowanie tego , co się udało i nie udało zrobić w ubiegłym roku
A. Dokończyć ogrodzenie frontowe. W sumie zrobione. Kolidująca przybudówka została rozebrana, teren zagospodarowany, zbędny gruz wrzucony w wykorytowany wjazd nr 2
B. Skarpa wschodnia. Podkładów wystarczyło na dwie skarpy - wyższą wschodnią i niższą zachodnią. Zdjęcia może kiedyś. Miała być fotorelacja, ale zadanie okazało się być wyjątkowo wyczerpujące fizycznie. Podkłady były ciężkie, wykop niewygodny, a wszystko robiłem sam. Po pracy ledwie widziałem na oczy, nawet mi przez myśl nie przeszło sięgnąć po aparat. Zostały prace porządkowe - uprzątnąć nadmiar ziemi
C. Przygotowanie drugiego wjazdu na posesję. Został przygotowany. Część prac przełożona na ten rok, muszą być wykonane ręcznie
D. Zagospodarowanie północno-zachodniej części ogrodu, po obu stronach nowego wjazdu - wykonane. Sam wjazd zasypany gruzem, czeka na sponsora żeby go dokończyć. Na razie nam się nie pali
E. Brama księżycowa - zrobiona, fotorelacja we wcześniejszych wątkach.

Nowe zadania na rok 2014:
F. Kominek - zabudować i wykończyć
G. Taras - deski WPC właśnie płyną i powinny dopłynąć w połowie marca. Mam czas na przygotowanie projektu
H. Malowanie - tak, mieszkamy w naszym domu już 6 lat! Czas płynie nieubłaganie...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Lopesjus
    Do zaliczenia został mi punkt G, jakkolwiek to nie zabrzmiało