dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

am

Pod lasem

Oceń ten wpis
Mocno zaniedbałem ten dziennik..
Juz się przyzwyczaiłem do mieszkania w domku i dalej mi się podoba !!!
Krótkie podsumowanie zmian od marca
1. Mam centralny odkurzacz ! - po tym jak zajeździliśmy dwa zwykłe odkurzacze stwierdziliśmy, że trzeba zainwestować. Jest to naprawdę super rozwiązanie. Cicho w domu, ciągnie jak smok. Ma jedną wadę - sąsiedzi wiedzą kiedy sprzatamy - jest dosyć głośno przy wylocie na dworzu.
Przy okazji odkurzacza refleksja - mamy tzw szufelkę - zainstalowana w kuchni - zaraz przy szafce na śmieci. Prawie wcale z niej nie korzystamy :-? Blisko jest zwykła szufelka. Jest to po prostu zła lokalizacja. Za to bardzo by się przydała szufelka od odkurzacza przy kominku - niestety nie mamy :(

2. Zainstalowałem filtr do wody. Dokładnie zmiękczacz. Mamy dosyc mało żelaza - nie było potrzeby instalowania odżelaziacza. za to manganu mieliśmy sporo - czarne ślady wszędzie gdzie była woda - a teraz - czysto. Wodę mamy bardzo miękką - zużywamy mniej detergentów.

3. Robię ogrodzenie - na razie skończyliśmy część od sąsiada. W sierpniu bedzie robiona część od ulicy

4. W sierpniu/wrzesniu (dopiero) planuję zająć się ogrodem - nawieźć ziemi, wyrównać, zasiać trawę. Jakoś nie mamy do tego głowy w tej chwili

Planuję w pierwszą rocznicę zamieszkania zakończyć ten dziennik informacjami o rocznych rzeczywistych kosztach utrzymania
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum