dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom Pierwszy (nie)Wielki

SSZ coraz bliżej + małe zakupy

Oceń ten wpis
Na budowie nie byłam cały tydzień. Początek tygodnia przywitał nas deszczem i śniegiem Fuj! O całe dwa dni opóźniło to rozpoczęcie ocieplania. Od środy robota ruszyła. Ocieplenie styropianem 20cm spowodowało, że coraz bardziej przypomina to dom docelowy. Tak na biało podoba mi się bardzo. Do tego Panowie dekarze rozpoczęli prace na dachu.
A co najważniejsze, dzisiaj były już wstawione okna z roletami zewnętrznymi, w tym te dwa cudowne balkonowe Zdecydowaliśmy się na przesuwne i na pierwszy rzut oka jestem z nich zadowolona.
No i dziś Panowie wstawili także drzwi wejściowe. Baaardzo mi się podobają i dostałam wreszcie klucze do naszego domu!!!
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0719.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	251628Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0721.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	251629Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0729.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	251630Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0731.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	251631

Teraz się dopiero zacznie... Od poniedziałku ruszają instalatorzy - hydraulik i elektryk. Wygląda na to, że hydraulik sfinalizuje także kotłownię, o ile dogadamy się, co do ceny. Bo coś kręci, podał mi dziś nagle wyższą cenę, niż Mężowi Inwestorowi :S Zdecydowaliśmy się na pompę ciepła Panasonic 9KW i w zasadzie byłoby wygodnie, gdyby jeden instalator ogarnął cały temat kompleksowo - podłogówkę + kotłownię.

Po wizycie na budowie poczyniliśmy małe zakupy w Leroy. Akcja dekoracja i akcja łazienka trwa. Nabyliśmy antracytowy grzejnik do łazienki oraz wielkie lampy-żarówki - chyba do wiatrołapu Chyba, bo nie jestem pewna, gdzie będą pasować najlepiej, ale podobają mi się tak bardzo, że uległam promocji i kupiłam dwie

Updated 29-03-2014 at 21:32 by ditomasso

Tagi - katalog słów kluczowych: aluplast, drzwi wejściowe, lampa blow, leroy merlin, okna Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Izolda69
    ślicznie wygląda wasz domek, ... jak szybko rośnie
  2. Avatar ditomasso
    Dzięki ledwo nadążamy!