dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Salomea Eli, Marcina i Meli

Przymiarki mebli

Oceń ten wpis
Ponieważ jakoś tak szybko ten czas leci i nasze wykańczanie powoli, ale do przodu się posuwa, nadszedł czas na jakieś decyzje meblowe.
Przymierzyliśmy kanapę:


Oraz kuchnię. Wersja z wyspą:

i z półwyspem:


Wersja druga raczej bardziej nam się spodobała i na dzień dzisiejszy wyspy nie będzie

Updated 31-03-2014 at 22:19 by ella&co

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar sarbela
    Haha, a myślałam, że tylko my ustawialiśmy meble ze styropianu Najśmieszniejsze, że wymyśliłam i zrobiłam już wstępnie projekt zabudowy kuchni, a po styropianach zmieniła mi się koncepcja
  2. Avatar aksuda
    na to nie wpadłam , my już jesteśmy po zamówieniach mebli u nas czas oczekiwania to do 10 tygodni masakra
    jak już meble to kiedy przeprowadzka? co raz piękniejszy ten Wasz domek.
  3. Avatar sarbela
    Jeszcze daleko na razie ustalaliśmy gniazdka i oświetlenie, stąd te styropiany. Domek fajny tylko z zewnątrz, w środku goło i zimno. Robi się prąd

    Edit: Przepraszam, pytanie nie było do mnie a ja się wcięłam z odpowiedzią, nie zauważyłam że pyta aksuda a nie ella. Sorki
    Updated 02-04-2014 at 10:02 by sarbela
  4. Avatar ella&co
    U nas meble ma robić Mężuś, więc może być dłużej, niż u Was Przeprowadzka planowana na wakacje, jeszcze milion rzeczy do zrobienia, ale mam nadzieję, że się uda.
    Aksuda, jakie fronty mebli wybrałaś? Ja ciągle się miotam
  5. Avatar nika@
    Świetny pomysł ze styropianem! Muszę to wypróbować Bardzo ładne drzwi i ten kolor... ładnie się komponuje z podłogą.
  6. Avatar nika@
    Widzę, że masz wykusz taki jak ja... Masz już jakąś koncepcję? Chcesz w ogóle zakładać firany?
  7. Avatar aksuda
    ja długo szukałam , nie podobają mi się u mnie białe kuchnie u kogoś jak najbardziej do tego nie mogła być błyszcząca uwielbiam mat w efekcie wybrałam kolor bordowy FORNER dekor UA59 faktura to delikatne prążki , jedyne odstępstwo od matów to została przekonana do błyszczących czarnych górnych szafek (dobrze ,że są tylko dwie) STOLKAR -luxe negro, myślę że po świętach wrzucę już zdjęcia gotowej kuchni do dziennika
  8. Avatar ella&co
    Aksuda, ja mam taki stosunek do ciemnych mebli, jak Ty do białych W obecnym domu mam sporo ciemnych i dlatego, dla odmiany w nowym domku chcę jasne. Kuchnia - walczymy i walczymy Myślałam o połączeniu bieli z jakimś "drewnem" u dołu szafek, ale przy podłodze takiej jak u nas obawiam się zbyt dużego zamętu
  9. Avatar ella&co
    Nika, marzyły mi się białe drzwi i listwy, ale Mężuś za nic nie chciał się przekonać Wyszło ok, a nawet ładnie
    Firany - lubię proste, niewzorzyste i pewnie "cóś" będzie też w wykuszu. Jak to tak bez firan Co będę prać i prasować?