dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

krcb

lampy - zdjęcia ;)

Oceń ten wpis
Lampy, lampy,lampy....
Było ciężko ale wreszcie coś wybraliśmy! Nie chcieliśmy wydać majątku na lampy i chyba ostatecznie nie wyszło tak źle, zamknęliśmy się w kwocie około 1250 zł za 5 lamp. Wszystkie lampy (oprócz łazienkowych które kupiliśmy wcześniej w Obi) kupiliśmy w leroymerlin. Dwie były na promocji

Mój szanowny mąż uparł się niestety, że żadna lampa nie może świecić do góry - czyli niestety odpadały typowe żyrandole świecznikowe które tak bardzo mi się podobają
W dodatku według mojego męża lampa do dużego pokoju musi mieć lampki skierowane na boki ponieważ pokój jest duży a ma tylko jedną lampę sufitową. Musi ich być co najmniej 5 i muszą mieć klosze żeby rozpraszały światło...tak to jest jak ma się za męża projektanta oświetlenia i instalacji elektrycznej....Początkowo mój mąż wybrał inną niż kupiliśmy bo w sumie znaleźliśmy tylko jedną tego typu ale potem wypatrzyliśmy jeszcze inną w leroy.
Średnio mi się podoba ale lepsza od poprzedniej a wybór był naprawdę mary więc jest ok.

Mój mężunio zamontował dwie lampy - te najładniejsze

w naszej sypialni:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6058.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	253375Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6062.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	253376Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6135.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	253377

Oraz w przedpokoju:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6112.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	253378Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6104.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	253379

No i mamy też już dość dawno zamontowaną lampki w łazience ale nie mam zdjęć.



Updated 06-04-2014 at 23:21 by krcb

Tagi - katalog słów kluczowych: lampy Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Bardzo ładne. Też mamy część już z Leroy'a. Mają naprawdę sensowy wybór i ceny ok.