dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

carmen2

Ekspert Grupy SILIKATY czeka na Twoje pytanie

Oceń ten wpis
Cytat Napisał admin Zobacz post
Zapraszamy do zadawania pytań!


Grupa SILIKATY Sp. z o.o. od lat określana jest mianem jednego z czołowych i największych w Polsce producentów bloczków i cegieł wapienno-piaskowych. Grupa powstała w 2004 roku i połączyła kilkudziesięcioletnie doświadczenie oraz bogatą tradycję krajowych producentów silikatów. Obecnie w skład Grupy wchodzi 7 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski - w Krukach k/Ostrołęki, Piszu, Przysieczynie, Ludyni, Leżajsku i Jedlance.

Firma oprócz działalności produkcyjnej, swoją widzą i doświadczeniem wzbogaca również prace komitetu technicznego Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Silikatów i Polskiego Stowarzyszenia Producentów Białych Materiałów Ściennych „Białe Murowanie”.

Grupa SILIKATY w swojej ofercie posiada szeroki asortyment elementów wapienno-piaskowych stosowanych do budowy ścian konstrukcyjnych, działowych, międzymieszkaniowych (również tych o podwyższonych wymaganiach akustycznych), ścian fundamentowych i piwnic, ścian elewacyjnych, warstw licowych oraz małej architektury.

Wysoką jakość produktów zapewnia specjalnie dobrana receptura, zaostrzony system kontroli jakości oraz nowoczesne prasy hydrauliczne, z podwójnym prasowaniem, zainstalowane w większości naszych zakładów. Dzięki nim możliwe jest wytwarzanie silikatów o najlepszych parametrach technicznych na polskim rynku.

WSZYSTKO O SILIKATACH - DZIAŁ TEMATYCZNY
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar carmen2
    KUPIŁEM 3 TYGODNIE TEMU BLOCZKI N24 .PODCZAS UKŁADANIA ZAUWYŻYŁEM RYSY I PĘKNIĘCIA DO KILKU CENTYMETRÓW .W MIEJSCACH PĘKNIĘĆ WIDOCZNE SĄ JAKIEŚ KAWAŁKI TROCIN .CZY TO JEST NORMALNE?PODCZAS UKŁADANIA NASTĘPNYCH WARSTW WYDAJE MI SIĘ ŻE PĘKNIĘCIA SIĘ POWIĘKSZJĄ , NAJWIĘKSZE DO 3-4 MM.TAKICH BLOCZKÓW JEST OKOŁO 30 NA 1000.
    CZEKAM NA ODPOWIEDZ .
  2. Avatar carmen2
    KUPIŁEM 3 TYGODNIE TEMU BLOCZKI N24 .PODCZAS UKŁADANIA ZAUWYŻYŁEM RYSY I PĘKNIĘCIA DO KILKU CENTYMETRÓW .W MIEJSCACH PĘKNIĘĆ WIDOCZNE SĄ JAKIEŚ KAWAŁKI TROCIN .CZY TO JEST NORMALNE?PODCZAS UKŁADANIA NASTĘPNYCH WARSTW WYDAJE MI SIĘ ŻE PĘKNIĘCIA SIĘ POWIĘKSZJĄ , NAJWIĘKSZE DO 3-4 MM.TAKICH BLOCZKÓW JEST OKOŁO 30 NA 1000.
    CZEKAM NA ODPOWIEDZ .