dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dorka00

kolor drzwi wewnętrznych, pomóżcie wybrać:)

Oceń ten wpis
wybraliśmy producenta drzwi, artus, ramiakowe. Kolor właściwie też ale naszły mnie wątpliwości bardzo podoba mi się styl skandynawski, ale w wersji ocieplonej. mamy panele dąb joński, jasne ciepłe, biała kuchnia z blatami grusza tirano. myślałam wcześniej o jasnych drzwiach ale mąż woli ciemne i chociaż tu chciałam ulec. i wstępnie wybrany jest kolor orzech ale...to już zaburza ten skandynawski styl, i może jasne ale jedyne jasne z tej serii to jesion bielony.
Załącznik 260971
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-05-04-2258.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	260972
klosze lamp grafitowe, mocca, i krem.
kanapa i fotele będą ciemne szare.
załącznik z kolorami coś się nie otworzył.
mamy dwa dni na decyzję pomóżcie
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Bierz drzwi w kolorze paneli, ciepłe, słoneczne Albo białe! Białe drzwi też są super! I macie białe okna, prawda?
    Generalnie jak ma być skandynawsko, to się nie daj...
    Mój Mąż też narzeka, że wszystko szare, a będzie super! (sorry Mąż...)
  2. Avatar Robert Skrybicze
    Kompromisem może być kolor szary
  3. Avatar dorka00
    no właśnie jeśli jasny to tylko jesion bielony zostaje. muszę pojechać z panelem chyba żeby przyłożyć do drzwi orzech na pewno wbije się ładnie kolorystycznie do lady i blatu w kuchni ale może trochę przytłoczyć...a jesion jest dość chłodny, ale za to jasny i już można szaleć z dodatkami. hmm
  4. Avatar Bepo
    Jesion bielony w ich ofercie wygląda fajnie, jeśli macie jasne listwy przy podłodze to spoko. Mężowi możesz zawsze pokazać kilka fotek, gdzie bardzo jasne wnętrze ocieplają dodatki I jak macie jasne wnętrze, to samym kolorem poduszki czy kwiatów w wazonie zmieniacie całkowicie charakter wnętrza. I w przyszłości zamiast przemalowywać ściany, to po prostu inny kolor dodatków dodajecie i macie zupełnie inne wnętrze!!!
  5. Avatar dorka00
    racja Mężu już się nie upiera, przekonuje się do jasnych. listwy takie jak na zdjęciu.
  6. Avatar dorka00
    będą jasne kolor jesion bielony.
  7. Avatar ditomasso
    Brawo!