dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ewa II-GL526A

Schody zewnętrzne

Oceń ten wpis
W ramach wyjaśnień : nie mieszkamy jeszcze "u siebie"- nadal borykamy się z problemami natury budujących!
Jak na tak długi okres milczenia nie wiele zostało u nas zrobione. Tzn. nie tak do końca nie wiele ale jak na na tak odległy czas mogłoby być tego nieco więcej!
Jednak nie narzekam tylko cieszę się, że chociaż powolutku ale jednak do przodu.
Postaram się w małym skrócie pokazać do czego doszliśmy i jakie decyzje podjęliśmy -odnośnie budowy

Jedną z bardziej widocznych zmian, które poczyniliśmy razem z małżonkiem w poprzednim sezonie budowlanym są schody zewnętrzne! Już do naszego małego domku nie wchodzi się po paletach tylko po schodach betonowych!
Co prawda palety teraz są modne i wykorzystywane jako niezła ozdoba domu-zwłaszcza meble z palet- jednak nie ma to jak schody betonowe

A tym bardziej z odwodnieniem

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7130434rurka.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	266665

Po dość solidnym zasypaniu i udeptaniu ziemi "własnonożnie" zostało ułożone zbrojenie i deskowanie schodków. Oboje z mężem robiliśmy jako ubijaki do gruntu.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7180441zbrojenie.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	266666

Kiedy Mój Szanowny Mąż męczył się z kolejnym wykopem na fundament pod taras, ja w tym czasie zajęłam się produkcją betonu i zalewaniem schodów. Nie ukrywam, że od czasu do czasu wspomagał mnie Mąż ale tylko przy wylewaniu zaprawy z taczki. Bo przy betoniarce wartę trzymałam ja Razem około 2 m3 betonu wylane na schody.A oto efekt, już po wygładzeniu- jeszcze mokre

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7190466kon.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	266668

A to kolejny twór : fundament pod taras:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7190463funf.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	69,1 KB
ID:	266669

Jednak sam taras to jeszcze baaardzo odległa przyszłość!
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7190459dojrz.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	69,5 KB
ID:	266667  
Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze