dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z182 Marty i Marcina

Siding

Oceń ten wpis
Prace na dachu wciąż trwają, dziś też okazało się, że zamówiliśmy za mało dachówki, potrzebne nam jest przynajmniej 3160szt., a przyjechało 2808szt. z tego kilka zostało połamanych w transporcie, ale to ponoć norma, tylko dlaczego my za tą normę mamy płacić? No właśnie...pozostawię to bez komentarza bo nerwów nam nie brakuje.

Dziś nasi "dachowcy" zaczęli montować siding. Kominy też już są gotowe, zaciągnięte mozaiką, ale zdjęć nie będziemy na razie zamieszczać, bo niestety, ale pan, który miał być och ach i w ogóle okazał się jakimś partaczem, nie wiemy co teraz będzie, ale z pewnością, takiej fuszerki na dachu nie zostawimy.

Kilka zdjęć z montażu sidingu, kolor orzech, okna też będą w tym kolorze:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02465.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	100,9 KB
ID:	267130 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02460.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	267131 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02462.jpg
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	267135 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02464.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	57,6 KB
ID:	267138
Tagi - katalog słów kluczowych: kolor orzech, sidign, z182 Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Widzę, że po błyskawicznym starcie wszystkich nas dopadła plaga psujących nerwy fachowców... U nas na szczęście nic nikt ni spartaczył, tylko kafelkarz przepadł... Teraz szukamy nowego. W piątek odbiór domu od dewelopera i chyba będziemy własnoręcznie popylać...
  2. Avatar dziub
    na Waszym miejscu bym reklamował potłuczoną dachówkę. Wiadomo, z paroma sztukami nie ma co szaleć, ale jeżeli są to znaczne ilości to warto spróbować. Powodzenia przy dalszym wyborze wykonawców
  3. Avatar Nani
    Z 13 palet, które do nas dotarły na razie przed rozpakowaniem towaru naliczyliśmy ok. 15 szt. ale z tego co stwierdził właściciel składu z całej dostawy może być potłuczonych 2% całości u nas wychodzi ok. 56szt. czy to aby nie za dużo?
  4. Avatar menolka
    No nie wiem, płaciłaś za konkretną ilość sztuk, a nie np za tonę dachówki, te jego 2% to skąd wytrzasnął?
    Jak kupujesz w worek ziemniaków, to musisz się liczyc z tym, że część będzie nie do zjedzenia, ale jak kupujesz ich 200 sztuk, to każda ma być pełnowartościowa.
    Tak przynajmniej nauczano mnie na prawie cywilnym
  5. Avatar Nani
    Cytat Napisał menolka
    No nie wiem, płaciłaś za konkretną ilość sztuk, a nie np za tonę dachówki, te jego 2% to skąd wytrzasnął?
    Jak kupujesz w worek ziemniaków, to musisz się liczyc z tym, że część będzie nie do zjedzenia, ale jak kupujesz ich 200 sztuk, to każda ma być pełnowartościowa.
    Tak przynajmniej nauczano mnie na prawie cywilnym
    Prawdopodobnie tak podaje producent. Cieśle i tak mówią, że taka ilość potłuczonych jak jest u nas to pikuś w porównaniu z tym co jest u innych ludzi.