dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z182 Marty i Marcina

Dach skończony, mamy SSO

Oceń ten wpis
08.07.2014r. magiczna data w naszym kalendarzu - koniec prac na dachu, tym sposobem mamy koniec kolejnego etapu czyli SSO (dla niewtajemniczonych to stan surowy otwarty). W związku z tym, że dziś mamy 14 lipca i jesteśmy już po kilku ulewach, możemy napisać, że na szczęście na razie nic nie przecieka, mamy nadzieję, że tak zostanie.

Zapraszamy do obejrzenia fotek z obecnego stanu

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02529.jpg
Wyświetleń:	536
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	270149 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02531.jpg
Wyświetleń:	593
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	270150

Salon i antresola zyskały po 2 okna dachowe i od razu zrobiło się jaśniej
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02534.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	59,2 KB
ID:	270151 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02533.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	270159

To na razie koniec prac budowlanych, teraz czeka nasz sprzątanie działki. Mamy nadzieję, że na wiosnę uda się wstawić okna, ale te nawet jeszcze nie wybrane.
Tagi - katalog słów kluczowych: antresola, dach, salon Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Świetny ten salon i ta antresola! No z niecierpliwością czekam na tę wiosnę!
  2. Avatar Nani
    Cytat Napisał ditomasso
    Świetny ten salon i ta antresola! No z niecierpliwością czekam na tę wiosnę!
    Dziękujemy, hmmm wiosna...kiedy to będzie? Przynajmniej za jakieś 8 miesięcy
  3. Avatar mordka007
    Nani, widzieliśmy, że pytasz o koszt HST. Nasze kosztowało 11,5tys. 9 tys, to wcale nie jest dużo. Okno przesuwne za 4-5tys. to nie jest HST tylko HKS ( uchylno-przesuwne).
  4. Avatar Nani
    Cytat Napisał mordka007
    Nani, widzieliśmy, że pytasz o koszt HST. Nasze kosztowało 11,5tys. 9 tys, to wcale nie jest dużo. Okno przesuwne za 4-5tys. to nie jest HST tylko HKS ( uchylno-przesuwne).
    No właśnie facet w jednym z salonów z oknami wytłumaczył mi tą różnicę. Kurcze nie wiem czy mam potrzebę wydawania na to okno takiej kasy.

    Wyliczyli nam za okna ok. 25000zł, to są okna w szybami p4 i ramami wk2, klamki na kluczyk, tylko, że to oferta z druteksu i nie wiem na jakich oni to profilach robią w tej cenie są jeszcze 2 bramy garażowe z napędem elektrycznym, drzwi metalowe zbrojone na tył do kotłowni i powiedziała mi, że jeszcze będę sobie mogła wybrać drzwi wejściowe.

    W innym salonie gdzie sprzedają okna z oknoplastu - tu niby salon polecony - za ona z szybami p4 i ramami wk2, klamki kluczyk, ale na profilu veki facet powiedział nam 15000zł i to są same okna z tym, że okno w salonie normalne dzielone na 3.

    Gdybyśmy jednak zdecydowali się na to okno HST to cena za same okna winduje na 21000zł i szczerze powiem, że boję się tego okna. Ja to mam takiego farta, że to okno pewnie zaraz się zepsuje, a później będziemy się bujać z serwisem. Wiem, że to może zaściankowe myślenie.
  5. Avatar kamil74
    Nie przejmuj się tak bardzo na zapas... okna nie psują się znów tak często, w większości to kwestia regulacji itp zabiegów kosmetycznych......