dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom Pierwszy (nie)Wielki

Czerwona podłoga

Oceń ten wpis
We wiatrołapie już się rozpostarła nasza wyszukana, wyczekana i osławiona czerewona podłoga. Jest piękna!!! Od dziś będę mieszkać we wiatrołapie Tylko należy ją doprowadzić do błysku.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000729.jpg
Wyświetleń:	617
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	270846Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000728.jpg
Wyświetleń:	569
Rozmiar:	99,5 KB
ID:	270847

A i w domu coraz bardziej domowo. I coraz więcej kartonów zwozimy. Lampy, lampeczki, okap, uzdatniacz... na szczęście już przestały zawalać w przedpokoju naszego 50-metrowego mieszkania
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000724.jpg
Wyświetleń:	794
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	270848

Komentarze

  1. Avatar Izolda69
    poszaleliście z tą podłogą, gratuluję odwagi super
  2. Avatar ditomasso
    Zobaczymy efekt finalnych ma być biała szafa i czarna grafika na ścianie.
  3. Avatar Nani
    No jestem pod wrażeniem Twojej odwagi, ja w tej kwestii jestem tchórzem i to strasznym. Cały czas sobie mówię, że mój dom będzie urządzony w stylu minimalistycznym, ale w podświadomości wiem, że mi sie to nie uda, bo jestem typem zbieracza...

    Teraz pytanie z innej beczki, skąd macie okna, co to za firma, 2 czy 3 szyby, i ile kosztowało samo okno w salonie, bo widzę, że macie to "jeżdżące" , też bym takie chciała, ale się boje, bo jak byliśmy u znajomych, to nie wiem czy ono było źle wyregulowane, czy nie wiem co mu było temu oknu, ale "jeździło" po prostu tragicznie, tak jakbyś ciągnęła pociąg po torach obsypanych piachem mimo tego, że piachu tam nie widziałam ani nic w tym stylu, a w domu było już posprzątane na cycuś glancuś. Z tego co wiem, takie okno do najtańszych nie należy i stąd moje pytanie.
  4. Avatar ditomasso
    Okna mamy firmy aluplast. Wzięliśmy 2 szyby, bo nasz dom w testach na szczelność ciepła wypada bardzo dobrze. Niestety, nie znam cen, bo są w cenie stanu deweloperskiego. My ze swojej strony dopłacaliśmy po 2 tys za okno balkonowe, ponieważ było otwierane normalnie, a ja chciałam uchylno-przesuwne.
    Chodzę dobrze, choć u nas na razie piachu i kurzu co nie miara...
  5. Avatar Spirea
    Ditomasso, świetnie wygląda. Masz już czerwoną fugę?
  6. Avatar ditomasso
    Tak również czerwona, a w zasadzie malinowa. Podłoga też, tylko na zdjęciach taka strazacka wychodzi.
  7. Avatar kris86k
    Cytat Napisał ditomasso
    Tak również czerwona, a w zasadzie malinowa. Podłoga też, tylko na zdjęciach taka strazacka wychodzi.
    Czy są jakiekolwiek problemy z tymi płytkami? Naczytałem się wielu negatywnych opinii na ceneo. Wprawdzie chcemy pół mat ale czy płytki są równe? Nie zostają na nich plamy?
  8. Avatar ditomasso
    Nie mamy żadnych problemów. Były bardzo równe, żadnych plam nie zanotowałam
    Ja je gorąco polecam, jeśli ktoś lubi taki mocny akcent.
    Po umyciu skrzą się, jakby ktoś kilo cukru rozsypał. Piękne...
  9. Avatar kris86k
    Jeszcze się upewnię. To jest Nowa Gala Lumina? Polerowane czy te z lekkim brokatem?