dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ella123

Witam

Oceń ten wpis
Niedawno braliśmy kredyt w banku Millennium na budowę domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego banku. Bank polecili nam znajomi, którzy również brali kredyt hipoteczny w tym banku. My nie możemy złego słowa powiedzieć na ten bank. Transze były wypłacane zgodne z terminem, ale trzymaliśmy się kosztorysu budowy. Faktycznie przy ostatniej transzy przeholowaliśmy z wydatkami na wykańczanie, ponieważ trochę mnie poniosła fantazja z podłogami i łazienkami/ wydałam więcej niż planowaliśmy po rozmowach i szczegółowych pytaniach ze strony banku okazało się, że jednak nie jest tak źle bo mamy zaczętą kotłownię,kupiony piec, itp. (wprawdzie go jeszcze nie przywieźli, ale było zapłacone) a ja tego im nie podałam, bo myślałam, że dopiero jak całą kotłownię mi zrobią to udokumentuję... Szczęśliwie się zakończyło i bank poszedł mi na rękę i ostatnią transzę podzielił na dwie mniejsze, dzięki czemu mogliśmy dokończyć kotłownię i to w pełni udokumentować, a za tą ostatnią transzę wreszcie zrobić moją wymarzoną kuchnię Kochana głowa do góry, u Ciebie też na pewno wszystko dobrze się skończy.
Jak drugi raz byśmy budowali nasz dom to już wszystko bym wiedziała i szłoby gładko
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze