dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

z122

z122 pustka nad salonem

Oceń ten wpis
W trakcie budowy umieściliśmy nad salonem belki, na wszelki wypadek. Mogą posłużyć jako belki ozdobne lub stropowe. Mąż cierpliwie jeszcze przed wykonaniem regipsów zamontował okablowanie do 30 punktów led. W regipsach zrobił małe dziurki, poprzeciągał kable. W efekcie końcowym mamy nad salonem niebo. Pustą ścianę granicząca z sypialnią zapełniłam fototapetą.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	417
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	276804   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00368.jpg
Wyświetleń:	411
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	276805   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00370.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	276806   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00378.jpg
Wyświetleń:	388
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	276807   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00401.jpg
Wyświetleń:	338
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	276808  

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Asia az
    Pieknie !!!
  2. Avatar wieslaw_sz_
    No, no ...
    Na foto gwiazdki wyglądają ładnie (moze trochę zbyt jasno świecą). Czy mozna je przyciemnić? Nie rozpoznaję konstelacji jaką przedstawiają a powinny być to wasze znaki zodiaku
  3. Avatar jarecki1106
    Cytat Napisał wieslaw_sz_
    No, no ...
    Na foto gwiazdki wyglądają ładnie (moze trochę zbyt jasno świecą). Czy mozna je przyciemnić? Nie rozpoznaję konstelacji jaką przedstawiają a powinny być to wasze znaki zodiaku
    Co do znaków przez moment był taki pomysł, lecz szybko odwidziało nam się kombinowania. Wzięłam marker i rozrysowałam całkiem przypadkowo NASZE niebo. Wygląda naprawdę zjawiskowo. Wcale nie jest jasno, wieczorem wygląda w salonie jak jasna noc kiedy księżyc jest w pełni. Niby ciemno a wszystko widać. Naprawdę romantycznie i nie ma potrzeby regulacji. Zdjęcia są robione część w dzień, część przy świetle, bo wieczorem włącza się lampa błyskowa i efekt też znika.
  4. Avatar Nani
    Dobrze, że trafiłam na Wasz dziennik, bo potrzebowałam inspiracji odnośnie oświetlenia naszego równie wysokiego salonu (pozbyłam się znad niego sufitu), boję się zamontować żyrandol, bo po 1. kot, który bez problemu z antresoli wskoczy sobie na niego będzie się zwyczajnie w świecie na nim bujał, po 2. nie chcę efektu "jak u karingtonów". Niebo wygląda powalająco, oczywiście zastosujemy takie ledy w naszym salonie w z182

    Pozdrawiam