dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

z122

z122 cd kominek

Oceń ten wpis
Zrobiliśmy rozprowadzenie do górnego pokoiu,sypialni,łazienki i korytarza-przemiłe ciepło i specyficzna atmosfera.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM01616.jpg
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	99,5 KB
ID:	277256Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	277257Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	348
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	277258Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM01683.jpg
Wyświetleń:	347
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	277259Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM01686.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	277260

Updated 29-08-2014 at 17:49 by jarecki1106

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar wieslaw_sz_
    Ładnie!
    Gratuluję postępów.
  2. Avatar DRDZ
    Takie niepełne zlicowanie lodówki z resztą zabudowy, to było zaplanowane czy tak wyszło wykonawcom. Jeśli tak, to napisz dlaczego, może postaramy się tego uniknąć u siebie.
  3. Avatar jarecki1106
    Cytat Napisał DRDZ
    Takie niepełne zlicowanie lodówki z resztą zabudowy, to było zaplanowane czy tak wyszło wykonawcom. Jeśli tak, to napisz dlaczego, może postaramy się tego uniknąć u siebie.
    Wnęka została wykonana pod wymiar lodówki, w tego typu lodówce dzwi muszą wystawać poza wnękę, poniewarz przy otwieraniu zachodzą jakieś4 cm na boczne słupy. Jeśli się zlicuje nie otworzy się drzwi lodówki.
  4. Avatar pikusb
    Witam. Bardzo podoba mi się zabudowa kominka. Mam pytanie odnośnie wkładu Blanka. Proszę powiedzieć, czy te żebra (radiatory) nad wkładem i pod wkładem bardzo się nagrzewają? Chodzi mi też o to, jak dużo ciepła przekazywane jest na okładzinę wokół kominka?
  5. Avatar jarecki1106
    Witam- jeżeli chodzi o ciepło to nie mierzyliśmy temperatury, całe wnętrze mamy wyłożone płytami z wełny o grubości 3 cm wszystko zależy od tego czym palimy i jak intensywnie.
    przed zabudową było bardzo ciepło a obudowa oddawała dużo ciepła. obecnie jest jeden wylot na salon z komory głównej i z komory dekompresyjnej \ bliżej sufitu\ściany są odizolowane ze wszystkich stron , stwierdzam że jest ok.ogólnie kominka używamy rekreacyjnie i jest skuteczny przy obecnych temperaturach.