dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy - GALA MGPROJEKT

I łazienka prywatna

Oceń ten wpis

Komentarze

  1. Avatar franelka1
    Nie bardzo dokładnie widać na zdjęciu, ale czy obok deszczowni jest zwykły prysznic? Chętnie zobaczyłabym to na zdjęciu z drugiej strony.
  2. Avatar Katarzyna Czemerys
    Cytat Napisał franelka1
    Nie bardzo dokładnie widać na zdjęciu, ale czy obok deszczowni jest zwykły prysznic? Chętnie zobaczyłabym to na zdjęciu z drugiej strony.
    Tak, jest słuchawka prysznicowa
  3. Avatar jola.wg
    Bardzo podoba mi sie wasza lazienka, i szklane drzwi ,jestem ciekawa jak sie sprawdzaja szklane drzwi w lazience i czy w reszcie domu macie takie same,jesli tak to zdjecia mile widziane.
  4. Avatar Katarzyna Czemerys
    Cytat Napisał jola.wg
    Bardzo podoba mi sie wasza lazienka, i szklane drzwi ,jestem ciekawa jak sie sprawdzaja szklane drzwi w lazience i czy w reszcie domu macie takie same,jesli tak to zdjecia mile widziane.
    Dzrwi szklane mamy tylko w naszej, prywatnej łazience, i w pralni na dole (wchodzi się do niej z łazienki). Reszta drzwi to białe z porty
  5. Avatar dorcia1210
    WOW, ślicznie co prawda nie wiem gdzie ulokowana jest ta łazienka ,bo Państwo zmienialiście rozkłady łazienek.Czy toaleta i bidet to Roca gap?
    U nas stagnacja ,Bob budowniczy zachorował na 4 budowy na raz i nasza stoi ,ale mamy na piśmie ze ciąg dalszy we wtorek a koniec w listopadzie.
    Mój telefon odmówił współpracy i wyrzucił cala książkę telefoniczna ,bardzo proszę o numer.506155666
  6. Avatar Katarzyna Czemerys
    Cytat Napisał dorcia1210
    WOW, ślicznie co prawda nie wiem gdzie ulokowana jest ta łazienka ,bo Państwo zmienialiście rozkłady łazienek.Czy toaleta i bidet to Roca gap?
    U nas stagnacja ,Bob budowniczy zachorował na 4 budowy na raz i nasza stoi ,ale mamy na piśmie ze ciąg dalszy we wtorek a koniec w listopadzie.
    Mój telefon odmówił współpracy i wyrzucił cala książkę telefoniczna ,bardzo proszę o numer.506155666
    Dzięki!
    Łazienka jest nasza prywatna (tam gdzie w projekcie jest garderoba przy sypialni)
    A sanitarka to faktycznie Gap dobre oko!
  7. Avatar jola.wg
    Mam jeszcze jedno pytanie dotyczace szklanych drzwi,chcialam zapytac o firme i model skrzydla(czy to szyba z folia w srodku czy piaskowana) i jak to laczyliscie z okuciami i oscieznica ,czy macie oscieznice z porty?