dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

U Jaśków

Porządkowanie terenu po stodole... fotki jeszcze z wiosny 2014

Oceń ten wpis
Przerzuciłam się po części na forum i tam prowadzę "U Jaśków - dziennik budowy" http://forum.muratordom.pl/showthrea...ziennik-Budowy , jakoś tak bardziej przejrzyście to tam wygląda Nie bardzo wiem jak się praktykuje w takich sytuacjach ale przez czas jakiś będę wrzucać w obie lokalizacje, że tak powiem... mam nadzieję, że nie popełnię żadnego faux pas :* wobec zasad panujących na tym forum... tym bardziej, że to jedno z przyjaźniejszych miejsc w globalnej wiosce www, szczególnie dla takich jak ja - budujących świeżaków

Cytat Napisał Jeszcze z wiosny 2014...
[B
Porządki po stodole[/B]

Mapa do celów projektowych poprawiona jest i tak jakby jej nie ma... geodeta znowu odwalił kaszanę i dał świstek niczym nie przypominający w/w mapy licząc chyba że po raz trzeci ją u niego zamówię i zapłacę kapuchę... oszust i tyle... dobrze że w wydziale budownictwa podeszli do tematu po ludzku i stwierdzili, że z koniem się kopać nie będę i od biedy po wszelkich wyjaśnieniach mapę taką przyjmą...

W oczekiwaniu jeszcze na poprawioną WZ-kę, dorzucam kilka fotek z porządkowania terenu po stodole oraz położenie działki między zatokami jeziora...



Ciężki sprzęt ...



Zachód słońca nad jeziorem a ja grabie grabie...



Wyczyszczone do gołej ziemi...jeszcze wiosną



Płonie stodoła...

Updated 18-09-2014 at 10:50 by U Jaśków

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze