dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AMI budują Domek

Okna Dako - NIE POLECAM cz.132. - Rolety

Oceń ten wpis
Kolejne perypetie z oknami DAKO i montażystami...

Od rana (czwartek) aktualnie, montują się rolety zewnętrzne na okna. Bedą pod zabudowę ociepleniem wiec krytycznie ważne jest by były gotowe wszystkie ramy okienne.

niestety nie są...

Do chwili obecnej - nie wymieniono uszkodzonej ramy okna balkonowego. Nie wymieniono też, lub naprawiono (o ile się da) poziomu słupa okna HST.

Do ram montują się prowadnice rolet.

Dlaczego to nie jest zrobione ? Ano..... miały być zrobione we wtorek, ale ... zapomnieli mnie o tym poinformować i dzwonili do mnie o 14:15 będąc juz na budowie. Przekazałem wiec informacje ze najwcześniej mogę byc o 16.00 co i tak było wyczynem....

przyjeżdżam na 16.00.... a z ekipy został tylko "szefu". reszta mu odmówiła czekania na inwestora. Szefu wniósł co miał , i czekam dziś na ich łaskawe pojawienie się....

i tak oto rolety cześciowo juz są zamontowane, a okna ciągle w reklamacji. Co ciekawe - montażyści rolet (budowa Wrocław) są z ....Sieradza. Bo we Wrocławiu podobno cieczko o dobrych jakościowo fachowców. (sic!)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar agairadek
    witam
    czy można się dowiedzieć jak tam leci
    my "bawimy" się w elewację
    robimy styropian 20 cm grafitowy przenikalność 33
    ciekawy co wy na to
    wełna jest lepsza i się nie pali ali.....kasa
    na co zwrócić uwagę????
    pozdrawiam
    WYKOŃCZONY
  2. Avatar AMI budują Domek
    Tez sie bawie w elewację. 20 styro na domu, ale białego - a 15 cm na garażu grafitu.
    Policzyłem opor cielplny (nie lambdę) i wyszło mi ze 15cm wystarczy. Natomiast 20cm białego wynika z chęci zakrycia puszek rolet. 20 cm bialego daje to samo co 15cm grafitu.

    W przyszłym tygodniu kładą mi strukturę tynku. Też jestem wykończony....