dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nionia

Pokoiki na górze.

Oceń ten wpis
Piszę pokoiki, gdyż za duże to one nie są (skosy robią swoje) około 14-15 m2 po podłodze, chociaż myślę, że to wystarczy, odkurzanie i tak zajmuje sporo czasu. Widoczne są: pokoik synka i córki oraz z lampą w kwiaty tzw. biurowy lub biblioteczka oraz na ostatnim zdjęciu sypialnia. Ze względu na gabaryty nie wiadomo jak w nich zrobić zdjęcia, żeby było więcej widać. Teraz już wiem, że nie robiłabym wszędzie balkonów, chociaż na zewnątrz efekt mógłby być różny, to jednak z niektórych można by było zrezygnować, gdyż nie jest jeszcze wykończona podłoga pod drzwiami balkonowymi i trochę w czasie dużych mrozów albo w czasie wiatru "ciągnie".Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08534.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	34,9 KB
ID:	282404Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08538.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	64,9 KB
ID:	282406Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08545.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	39,1 KB
ID:	282408Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08652.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	44,2 KB
ID:	282409Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08654.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	29,7 KB
ID:	282410
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar dziub
    "Pokoiki" całkiem przyjemne się wydają
    A jeśli chodzi o skosy to właśnie pierwsze zdjęcie najlepiej argumentuje dlaczego mimo wszystko jestem za podnoszeniem ścian kolankowych. Podejrzewam że macie spore problemy z zagospodarowaniem przestrzeni.
  2. Avatar nionia
    Dziękuję za miły komentarz. Co do pierwszego zdjęcia i tak niskiej ścianki kolankowej w tym akurat pokoju. Otóż tak niska ścianka jest tylko w tym pokoju, jest to pokój synka, więc wyszliśmy z założenia, że taki "kącik" jest do zaakceptowania, ścianka została specjalnie przesunięta do tyłu. Co do innych pomieszczeń, ma ona około 90-100 cm i jest to tzw. przedścianka. W naszym domu nie ma typowej ścianki kolankowej, więźba dachowa oparta jest bezpośrednio na stropie, tak było w projekcie i nie chcieliśmy tego zmieniać ze względu na zaburzenie proporcji w wyglądzie zewnętrznym domu(generalnie nie jestem za podnoszeniem ścianek kolankowych). Nasze przedścianki miały mieć ok. 110 ale wyniknęły pewne nieporozumienia z wykonawcą i jest, jak jest. Dużo piszę na ten temat przy relacjach z budowy (trochę dawno), a z zagospodarowaniem poddasza nie ma większych problemów (należymy do średniowzrostowców, co mam nadzieję pokazać na kolejnych fotkach.