dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M

Stan na dzień 2014-10-02

Oceń ten wpis
Jeżeli ktoś spodziewa się gruntownych zmian, to się przeliczył. I to grubo...
Na budowie nie dzieję się prawie nic...
Budowlańcom już podziękowaliśmy. Teraz będziemy musieli sami poprawiać ich niedoróbki.
Mąż działa po pracy. Sam. Czasem w weekend mój tata pomoże, ale mając rozrusznik w sercu, cieszyłabym się, gdyby się oszczędzał i służył bardziej radą.
Pokój dziewczynek i sypialnia są już gotowe do malowania i kładzenia paneli.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3609.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	282559

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3595.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	282560
Tu zdjęcie jeszcze sprzed gipsowania.
Obecnie działamy w łazience. Pracy sporo. Trzeba było powyprowadzać od pieca rurki do ogrzewania i wody.
Robiliśmy też przymiarki sprzętów. Łazienka jest mała, więc baliśmy się, że nie będziemy mogli się ruszyć.
Tak to wygląda:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie 1.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	38,6 KB
ID:	282562

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie 2.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	40,0 KB
ID:	282563

Nie jest najgorzej.
W przyszłości zrobimy dobudówkę a w niej prysznic i pralnię. Teraz pralka będzie w kuchni.
Po długich naradach postanowiliśmy nie zostawiać cegły. Jest w fatalnym stanie. Nawet wiek jej nie broni. Cegłę trzeba umieć kłaść, a ta nawet nie trzyma pionów.
Cała łazienka będzie w płytach. Podłogę i ścianę za wanną obłożymy płytkami, pozostałe ściany na biało. Myślę o dodatkach w kolorze jasnego drzewa, żeby komponowało się z oknem dachowym, oraz czarnych.
Drabinka z poniższego zdjęcia albo stołek, którego nadal nie znalazłam, będą pomiędzy wanną a umywalką.


Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1111.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	282569
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze