dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Szmaragd mg projekt

Prawie koniec.

Oceń ten wpis
Trochę wewnątrz, trochę na zewnątrz. Staramy się zakończyć. Planujemy parapetówę na wiosnę. A potem już tylko mieszkać jak znam siebie latem już będzie malowanie na nowo i prace porządkowe - dom to nieustająca praca.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pazdziernik2014 007.jpg
Wyświetleń:	1047
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	285739Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pazdziernik2014 029.jpg
Wyświetleń:	879
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	285740Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pazdziernik2014 030.jpg
Wyświetleń:	883
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	285741
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Nani
    No super, już sobie mieszkacie. Przejrzałam Twój dziennik od początku do końca i stwierdzam, że jak dojdziemy do tego etapu, to będę już po 2 zawałach. Robię się strasznie nerwowa jak widzę, jak ktoś marnuje moje ciężko zarobione pieniądze. Robię się wtedy nie miła, baaaaardzo nie miła. Jestem pełna podziwu, że to wszystko przetrzymałaś, bo my kobiety bardzo dużą uwagę poświęcamy detalom. Na zakończenie chcę dodać, że ja tych wszystkich "panuff", którzy spartolili Twoje cenne materiały wyrzuciłabym na zbity pysk.

    Matko czy jest jakaś budowa w tej naszej Polsce gdzie ludzie są zadowoleni w 99% ze swoich ekip?

    P.S. okna macie 2 czy 3 szybowe?
  2. Avatar WiktoriaM
    Okna 3 szybowe. Ich ilość zmniejszona w stosunku do głównego projektu. Na dworze 3 stopnie, a w domku 22 (jeszcze nie włączyliśmy kotła, wieczorem tylko kominek na drewno).
    Nie ma ekip bez wad, podobno bywają gorsze - przynajmniej tak wynika z opowieści naszych znajomych. To co nas pociesza (mieszkanie na swoim, kominek i kanapa, wjechanie do domu autem) przewyższa wszelkie minusy. A czego ekipa nie zepsuła to dokończą dzieci i zwierzęta - ot życie.