dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

architekta dom z prze?witem

elewacja skończona

Oceń ten wpis
Tynki położone. Ekipa sprawna, na dzisiejszy dzień mogę polecić: ZRB "Blask" z Rybnika. Z ostatecznego efektu jesteśmy bardzo zadowoleni.
Od strony południowej:




Odsłoniliśmy też w końcu słupy:






O te tuje ta afera:


Tytułowy prześwit:


Z żaluzjami:




I pod wieczór:


Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Robert, Wasz dom naprawdę robi wrażenie!
    Jest cudowny! Gratuluję i szczerze zazdroszczę! Tak pozytywnie oczywiście.
  2. Avatar robert skitek
    Wielkie dzięki! Myślę, że jeszcze z czasem nabierze nieco atrybutów domowych
  3. Avatar Nani
    Pięknie i więcej nie trzeba pisać, po prostu należy patrzeć i podziwiać.
  4. Avatar U Jaśków
    Całość wygląda imponująco! Naprawdę gratulacje! Przeszklone ściany z wieczora... bajka! ... a jako zagorzały przeciwnik żaluzji muszę się ukorzyć i zwrócić im honor świetnie to wszystko wygląda
  5. Avatar gaga33
    pięknie !!!!
  6. Avatar robert skitek
    Jeszcze raz dziękuję! Żaluzje często stosowałem, ale pierwszy raz użyłem ich w taki sposób
  7. Avatar Robert Skrybicze
    imponująco i pięknie, gratuluję
  8. Avatar interona
    Temperatura uczuć do Waszego domu rośnie.... Gratulacje i ode mnie!
  9. Avatar Beskidziak
    Gratuluje
    malutkie pytanko ten ciemniejszy kolor elewacji jeśli można prosić o nazwę lub numer oraz firmę. Większość firm u których chciałem zamówić tak ciemny tynk odradza ze względu na bodajże "jakąś reakcje ze słońcem" i szybkie blaknięcie. Reasumując elewacja za......iście skontrastowana i jakoś tak przynajmniej na zdjęciu przyjemnie aksamitnie matowa....
    Pozdrawiam
  10. Avatar aldam1
    Projekt mega. Zaglądam tutaj od samego początku.
    PS. Możesz przypomnieć jaką masz wysokość pomieszczeń ? Druga sprawa, która zwróciła moją uwagę. Okna masz pod sufit? Dobrze widzę, że jest bez nadproży?
  11. Avatar robert skitek
    Jeszcze raz dziękuję.
    Beskidziak - tynki to imprefarb, kolory wybieraliśmy z wzornika, więc nie pamiętam symboli. W rzeczywistości też jest taki "aksamitny"
    aldam1 - wysokość zależy gdzie: w salonie 2,75, u góry 2,6m. Tak, bez opuszczonych wieńców czy nadproży.
  12. Avatar Beskidziak
    Dzięki za wiadomość , gratuluje odwagi i projektu raz jeszcze rewelacja!!!!!