dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom Pierwszy (nie)Wielki

Łaziennie-kamiennie

Oceń ten wpis
Pora zaprezentować łazienkę. Wprawdzie nadal brak umywalki - czeka na stolarza, a stolarz na lepsze czasy...
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010471z.jpg
Wyświetleń:	1396
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	288146 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010476z.jpg
Wyświetleń:	1184
Rozmiar:	82,9 KB
ID:	288147
Otóż szuflada pod naszą umywalkę to koszt zaledwie 3,5tys zł (riho). W takich okolicznościach uznaliśmy, że zrobi nam ją stolarz. Potem moja wyobraźnia pobujała dalej, z szuflady zrobiła się cała zabudowa. A na taką zabudowę potrzeba "czasu"
Więc działamy bez umywalki.
Ale zęby w wannie myć można! choć wanna snobka...
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010477z.jpg
Wyświetleń:	292
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	288145 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010473z.jpg
Wyświetleń:	304
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	288149
Bardzo jesteśmy zadowoleni zarówno z kabiny (MODO II SW od Radway), jak i wanny - Villeroy Boch Squaro. Dementuję pogląd, że z kabin walk-in się chlapie. Otóż, swobodnie bierzemy prysznic i poza dywanik łazienkowy rzadko kropla spada.
Polecam wszystkim! Do tego efekt wizualny jako bonus.

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Bardzo ładnie, surowo, tak mi się właśnie podoba.
  2. Avatar Izolda69
    bardzo podoba mi się poduszeczka pod głowę na wannie, gdzie kupiłaś takie cudo ?
    łazienka super
  3. Avatar Robert Skrybicze
    Ja bym to nazwał salonem łazienkowym. Mega wypaaaaas.
  4. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Izolda69
    bardzo podoba mi się poduszeczka pod głowę na wannie, gdzie kupiłaś takie cudo ?
    łazienka super
    Poduszeczka z Leroy Merlin za jedyne 39 złotych Były również turkusowe.
    Oryginalna Villeroy Boch do wanny kosztowała 900 złotych! Więc się nie zdecydowaliśmy...
  5. Avatar ditomasso
    Robert, Nani, dziękuję!
    Robert, ja czekam na Twoją majolikę
  6. Avatar andpan
    Piękna łazienka w pięknym domu.
    Były pierwsze mrozy - pewnie jeszcze za wcześnie by oceniać koszty. Ale może napiszecie pierwsze wrażenia. Grzejecie kominkiem czy pompą ciepła? I jak ciepło macie w tej ślicznej łazience? Podłogówka wystarcza czy musicie włączać kaloryfer?
  7. Avatar ditomasso
    Witaj! Dzięki za komplementy!
    Grzejemy pompą, na noc ją wyłączamy, bo jest nam za ciepło.
    Żeby odpalić kominek, to pompę wyłączamy
    W łazience jest ok, ale nie za gorąco. Musieliśmy nabyć nową kratkę wentylacyjną - zamykaną, bo początkowo wentylacja nam nieźle chłodziła kąpiele.
    Jeszcze nie zamontowaliśmy grzejnika, ale zamierzamy, bo do suszenia ręczników się przyda.
    Generalnie z pompy ciepła od strony technicznej jesteśmy bardzo zadowoleni. W domu jest bardzo ciepło, a podłogi wcale nie są mocno ciepłe. Wręcz delikatnie.
    Jeszcze nie było rachunku za prąd, Jak przyjdzie, na pewno się pochwalę