dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lobelka

Kaloryfery. Próba pieca

Oceń ten wpis
Kaloryfery udało się zamontować bez większych problemów.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141024_174723.jpg
Wyświetleń:	197
Rozmiar:	77,8 KB
ID:	289417 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141103_184811.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	72,5 KB
ID:	289418

Ponieważ przy wyborze stylizacji łazienki jesteśmy daleko w ciemnej dziurze kupiłem drabinkę chromowaną. Będzie pasować do wszystkiego.

W czwartek odbyło się napęłnienie instalacji i pierwsze rozpalenie. Odkręcam zawór i patrzę ma manometr. Patrzę, patrzę i nic. Tak oto zafundowałem sobie w pokoju jeziorko Temat na szczęście szybko opanowany.
Potem już było lepiej. Rozpalenie...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141113_182250.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	40,8 KB
ID:	289420 i do pierwszej w nocy taki widok

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141113_223353.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	52,4 KB
ID:	289421

Muszę przyznać, że nie jest to wcale taka prosta sprawa. Na szczęście wykonywany zawód wymusza znajomość podstawowych zależności i parametrów wiec początek był całkiem sprawny. Długa droga przede mną, żeby zoptymalizować zużycie paliwa. Na chwilę obecną koncentrowałem się na regulacji temperatur. Cała zima przede mną także będzie czas na trening

W między czasie udało się uruchomić alarm. Wszystko fajnie śmiga, smsy się wysyłają

Właściwie to w przyszłą sobotę zdecydowany byłem na wykopanie szamba. Dobrze się stało, że się nie śpieszyłem. Okazało się, że ogłoszony został przetarg na wykonanie kanalizacji w naszej wiosce. Co prawda zakres prac nie uwzględnia naszej działki, ale będzie można się dołączyć
Sąsiad również jest zainteresowany, wyraził zgodę na rozkopanie swojego ogródka i kostki także wszystko w optymistycznych kolorach A pieniądze przeznaczone na szmbo można przeznaczyć na rozwiązanie ostateczne

"Geberity" zamówione, będzie można skończyć zabudowę.
Najwyższy czas powrócić do tematu sufitów na parterze. Słaby front robót jak dla jednej osoby, ale samo się nie zrobi.

P.S. Inwestorka zaczęła ogarniać tematy wykończeniowe Są już wstępne propozycje. Cieszy mnie to niezmiernie, bo znając moje słabe poczucie gustu sukcesu by nie było.
Tagi - katalog słów kluczowych: defro, kaloryfery Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar mother_nature
    Fajnie, że ruszyła u Was sprawa z kanalizacją, my niestety będziemy musieli mieć szambo.
    Wiadomo, kiedy będzie rozstrzygnięcie przetargu i na kiedy jest planowane ukończenie robót?
  2. Avatar dziub
    Przetarg rozstrzygnął się w rewelacyjnym tempie. Po 6 tyg koparki były już w terenie.