dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Stodoła project

Inspiracje - część 1

Oceń ten wpis
Z góry zaznaczam, że nie jestem właścicielką poniższych zdjęć, a jedynie przeklejam je z netu. Jeśli autorom to przeszkadza, proszę o kontakt .

A tak chciałabym, żeby kolorystycznie wyglądał nasz domek.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9f85d85f2cacaad0.jpg
Wyświetleń:	207
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	289980

Sypialnia Państwa domu (to o nas kochany ) z założenia ma być minimalistyczna i składać głównie z dużego okna po samą podłogę, mięciutkiej wykładziny oraz wieeeelkiego łóżka (nie, nie po to, żeby na nim ten-tego tylko po to, żeby przykładnie cała nasza czwórka się w nim zmieściła w niedzielny poranek).
Szare zasłony od góry do dołu, bez firanek .

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	firany-do-sypialni-2.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	70,9 KB
ID:	289981 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	c3JjPS9pbWFnZXMvOS80LzkvOTk5NDktMS5qcGcmY3JvcHNjYWxlPTEmeD0wJnk9MCZ3PTgwMCZoPTg3MyZ3MT04MDAmaDE9.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	289982

No i niedoścignione marzenie: trawnik jakby z Anglii ściągnięty, a na nim wypasiony basen, w którym będziemy regenerowali siły po .... odebraniu wyciągu z konta kredytowego .

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom_bydgoszcz_zasobna_01.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	48,6 KB
ID:	289983

Dom ponoć stoi gdzieś w okolicach Bydgoszczy. Jestem z Torunia i tylko Torunianin zrozumie jak wielkim wysiłkiem będzie dla mnie pokonanie tych 40km do sąsiedniego miasta (z którym kolokwialnie rzecz ujmując "mamy na pieńku" z powodów mnie osobiście nieznanych, ale tak już jest, a ja z latami tradycji dyskutować nie będę).
No nic to, przebrnę przez Bydgoszcz i odnajdę mój wymarzony domek, choćby tylko po to żeby poskakać wokół betonowego muru dookoła .
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Bardzo ładne te inspiracje. Ja też bardzo chciałam kolorystykę ze zdjęcia nr 1, ale jak to bywa w życiu, przemyśleliśmy za i przeciw, rozsądek był wyżej. Chodzi mi bardziej o podbitkę w kolorze białym, bałam się, że ona zżółknie.

    A jeśli chodzi o ostatnią kwestię, my radomianie mamy na pieńku z Kielcami. Delikatnie mówiąc nie przepadamy za sobą
  2. Avatar giorgina
    Dzięki za komentarz.
    U nas, z racji tego, że stodoła będzie wyglądała jak stodoła, czyli dach nie będzie wychodził poza obrys domu, nie będziemy mieli problemu z podbitką Gdyby jednak miał być jakiś okap, też nie chciałabym białego
  3. Avatar ditomasso
    Hej! Witaj, my również jesteśmy z Torunia
    Świetne te Twoje inspiracje. Gdzie się będziecie budować?
    Na jakim jesteście etapie?
    My się właśnie wprowadziliśmy. Zapraszam do lektury naszego dzinnika
  4. Avatar giorgina
    Hej ditomasso
    budować będziemy się w Szembekowie koło Brzozówki. Na razie jesteśmy na etapie podziwiania zakupionej działki i kłótni o firmę wykonującą płytę
    pozdr
  5. Avatar ditomasso
    No to chyba sąsiadami nie będziemy
    Życzę powodzenia w budowie. Niesnasek będzie pewnie jeszcze co niemiara...