dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Lucernie G2

Krótka przerwa...

Oceń ten wpis
Okna dachowe obniżone Jak się chce to można, błędy czasem da się poprawić. Ile to nerwów kosztuje,to już inna sprawa. Z trzech stron działki mamy też już siatkę a od przodu postawimy po zamknięciu domu. Teraz chwila oddechu, bo czekamy na bramę garażową i okna. Zimą będzie pracował hydraulik i elektryk. Nie bardzo wiem co z drzwiami zewnętrznymi... Wstawiać docelowe czy tymczasowe? Zabić otwór deskami? Ile ludzi tyle opinii








Updated 14-12-2014 at 19:24 by KasMir

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar effa_s
    My co prawda na innym etapie, bo w sierpniu i co chwila ktoś się po budowie kręcił, a nie na zimę, ale zdecydowaliśmy się na drzwi tymczasowe. Budowlańcy nie budzą mojego zaufania na tyle, żebym a) dała im klucze do MOJEGO DOMU, b) pozwoliła na prace brudne (tynki i wylewki) wierząc, że drzwiom się nic nie stanie. Dlatego wstawiliśmy najtańsze drzwi stalowe z Leroy Merlin i służą nam dobrze po dziś dzień. A jak ich czas się skończy, to zostaną zamontowane jako przejście między garażem a pomieszczeniem gospodarczym na tyłach garażu Koszt: 350 zł, mój święty spokój: bezcenny
  2. Avatar mnocon
    my wstawilismy docelowe, ale caly ruch odbywa sie poprze garaz
    tez nigdy nie dam kluczy z drzwi docelowych
  3. Avatar somka
    my wstawiliśmy stare drzwi tymczasowe , które sąsiad użyczył chociaż okna już mamy ,ale przed nami jeszcze wylewka w środku więc trzeba poczekać żeby wszystko ładnie doschło bo inaczej drewniane drzwi mogłyby ucierpieć .....
  4. Avatar KasMir
    Dzięki Drzwi wejściowe będą tymczasowe
  5. Avatar fulek
    Wow. Śliczny domek - podobny wyglądem do Glicynii. Czekam na dalsze relacje z budowy