dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basi i Tomka krakowska przebudowa :)

Aktualizacja po zimie :-)

Oceń ten wpis
Dziennik strasznie zaniedbany - to fakt pora więc na aktualizację po zimie.

Od czego by tu zaczać... może od jesieni, bo na tym zakończyłam? Jesień była piękna, więc korzystaliśmy z niej w zasadzie do końca listopada. Trawa bardzo ładnie urosła i powoli zaczęła się zagęszczać. Jestem bardzo zadowolona z tej mieszanki DIANA - AGROLAND - nawet teraz na wiosnę widzę, że bardzo fajnie już wygląda.. Posadziliśmy też kolejne rośliny i zakupiliśmy fajny zestaw mebli ogrodowych na taras. Najbardziej cieszy mnie leżak a co... każdemu należy się chwila odpoczynku

Kilka zdjęć:













Tagi - katalog słów kluczowych: nowoczesny ogród, ogród, przebudowa domu, trawa, trawnik Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar DRDZ
    Przepiękny ogród. Gratuluję projektu i wykonania tegoż ogrodu.
  2. Avatar ditomasso
    Oj, Basia, czekałam na Twoj ogród! Jest piękny!
    Przede mną wyzwanie w tym sezonie. Zbieram siły, bo musimy mocno wyrównać, nawieźć mnóstwo ziemii, i zacząć robić coś, na czym kompletnie się nie znamy
    Ale po tych zdjęciach jestem mocno zmotywowana!
  3. Avatar Basia_KRK
    Cytat Napisał ditomasso
    Oj, Basia, czekałam na Twoj ogród! Jest piękny!
    Przede mną wyzwanie w tym sezonie. Zbieram siły, bo musimy mocno wyrównać, nawieźć mnóstwo ziemii, i zacząć robić coś, na czym kompletnie się nie znamy
    Ale po tych zdjęciach jestem mocno zmotywowana!
    Cieszę się, że mogę w ten sposób pomóc! Wiem jak to jest, u nas był koszmar jeżeli chodzi o nawożenie i wyrównywanie ziemi, ale to pewne wiesz z mojego dziennika... Dobry projekt z poziomami ziemi w ogrodzie to PODSTAWA!!!
    Pamiętam też, jak szukałam w internecie etapów jak szybko rośnie trawa i nigdzie nie mogłam znaleźć, więc postanowiłam sfotografować mój trawnik i jest - efekt super po 5-ciu tygodniach
  4. Avatar Maciejka2
    Basiu,
    przepiękny dom, przepiękny ogród!!! Gratuluję!
    Zdecydowałam się w końcu na trawę. Kupię Dianę. Spełnia wszystkie moje warunki. Dziękuję

    ps. gdzie kupowałaś Dianę?
  5. Avatar Basia_KRK
    Cytat Napisał Maciejka2
    Basiu,
    przepiękny dom, przepiękny ogród!!! Gratuluję!
    Zdecydowałam się w końcu na trawę. Kupię Dianę. Spełnia wszystkie moje warunki. Dziękuję

    ps. gdzie kupowałaś Dianę?
    Maciejka, Dianę kupował wykonawca, z tego co pamiętam kupował u jakiegoś dostawcy na pl. Imbramowskim w Krakowie. Jak ewentualnie kupisz w innym miejscu, to koniecznie daj znać, bo ja też muszę jeszcze dokupić do dosiewki...
  6. Avatar Maciejka2
    Uuuu... myślałam, że masz już sprawdzony sklep internetowy. Trudno
    Jak kupię, to oczywiście podeślę Ci namiary.
    Pozdrawiam
  7. Avatar Basia_KRK
    W Krakowie:

    ROLTECH
    Oś Szklane Domy 1
    12-644-07-46

    AGROMAX
    Ul. Grażyny 4
    12-415-12-04