dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sintesi

Juliusz Nowy II Lustro - tynki wewnętrzne

Oceń ten wpis
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Copy of DSCF5480.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	317462Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150501_155012.jpg
Wyświetleń:	296
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	317463

Tynki cementowo-wapienne nakładane maszynowo firmy ALPOL 301.
Dom powoli robi się przytulny.
Tagi - katalog słów kluczowych: juliusz ii nowy, tynki cementowo-wapienne Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar kraskam
    Witam,
    jestem nowy na forum ale budowę Juliusza rozpoczęliśmy na jesieni(fundamenty i bloczek),
    teraz jesteśmy po wylaniu stropu,
    chciałem poprosić o wstawienie zdjęcia z korytarza do garażu(My planujemy zlikwidować pomieszczenie gosp. i powiększyć łazienkę przesuwając trochę ścianę działową)
    oraz zdjęcie salonu, znajomy podpowiada nam żebyśmy zrezygnowali z pokoju na dole i powiększyli tym samym salon ale chciałem zobaczyć chociaż na zdjęciu jak duży jest salon według projektu.
  2. Avatar sintesi
    foty wrzuciłem na forum:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...BRE-DOMY/page4

    Co do powiększenia łazienki to faktycznie można się o to pokusić - szczególnie jeśli na początku nie planuje się od razu robić też tej na piętrze.
    Można to zrobić zwężając korytarzyk idący do garażu (dzięki temu będzie szersza) lub ew. zmniejszając holik wejściowy do domu (łazienka się wydłuży).

    Salon jest spory i raczej bym nie rezygnował z osobnego pomieszczenia na parterze. Dobre na pokój dla gości. Jeżeli budujecie tak jak w projekcie, czyli z otwartą kuchnią i jadalnią to salon wydaje się olbrzymi i powiększanie go jeszcze bardziej chyba nie ma sensu. Trudniej też utrzymać takie olbrzymie pomieszczenia w porządku oraz jednolicie zaaranżować.