dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Moja chatka

Zaczynamy

Oceń ten wpis

Jestem tu od niedawna.....poczytałam, pooglądałam dzienniki innych budujących domy i postanowiłam pisać swój.......
Nie jest to moja pierwsza budowa..... 15 lat temu zaczynaliśmy budować nasz pierwszy dom.... miał być duży, wygodny.... Dziś mieszkamy sami na 220 m, jedyne dziecko dziś dorosłe wolało się usamodzielnić, zamieszkało w mieście.

Zapadła decyzja kupujemy działkę, którą obserwowaliśmy kilka lat spacerując z psem...... Kilka kroków w celu ustalenia właściciela i... w czerwcu 2014 jest nasza.....
Ma 31 a, położona jest na skraju naszego miasteczka, a właściwie na łąkach pod lasem.......
I teraz wypadałoby abym wstawiła fotkę działki ale.......... ale nie wiem jak ........ próbowałam....kombinowałam....... nie umiem
Jak ktoś z czytających podpowie będę wdzięczna

Hej Ditomasso! dziękuję za podpowiedź no to kolejna próba :

I znów coś nie tak.... Doszłam do okienka dodaj plik z komputera, wybrałam zdjęcie , robię dodaj i .... nic..... Podejrzewam, że może za duży rozmiar zdjęcia.... muszę poczytać jakieś instrukcje do forum

Updated 12-06-2015 at 07:44 by bawija (uzupełnienie)

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Jarek_i_Justyna
    pisząc post masz paski z opcami do boldowania podkreślania tekstu i wśród opcji masz taką ramkę z drzewkiem jak na nią najedziesz kursorem to podświetli się dodaj zdjęcie klikasz i dodajesz z katalogu komputara.
  2. Avatar PLAŻA W LESIE
  3. Avatar bawija
    Cytat Napisał Jarek_i_Justyna
    pisząc post masz paski z opcami do boldowania podkreślania tekstu i wśród opcji masz taką ramkę z drzewkiem jak na nią najedziesz kursorem to podświetli się dodaj zdjęcie klikasz i dodajesz z katalogu komputara.
    O! ktoś to już przeczytał! cieszę się, że jest reakcja i bardzo dziękuję za pomoc dla Jarka i Justyny
    No to próbuję :
    [IMG]DSC01175[/IMG]

    I jak tam? jest?
    Idę zobaczyć......
  4. Avatar bawija
    Cytat Napisał bawija
    O! ktoś to już przeczytał! cieszę się, że jest reakcja i bardzo dziękuję za pomoc dla Jarka i Justyny
    No to próbuję :
    [IMG]DSC01175[/IMG]

    I jak tam? jest?
    Idę zobaczyć......
    I nic z tego.....
  5. Avatar ditomasso
    Wrzucaj do postu, nie do komentarza. Czyli najpierw ołówkiem nad Twoim postem wyedytuj post, który napisałaś. A potem spróbuj dodać zdjęcie
    Fajna ta Twoja historia. Będę obserwować.
    My mamy dziecko jedno i metrów 110
  6. Avatar bawija
    Dziękuję za pomoc Okazało się, że mam za duży rozmiar zdjęcia i po małych przeróbkach zaskoczyło.
    A u Was też 110m, jedno dziecko i więcej nie będzie? U nas też miało być tylko jedno, a jak dorośnie zamieszkać z nami .... życie zweryfikowało nasze plany.... dziś nasze dziecko już dorosłe ma swoje plany na życie.... my tylko możemy je zaakceptować
    Pozdrawiam!