dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy Lukrecję

Wybieranie, wybieranie

Oceń ten wpis
Bank się uruchomił, więc wybieramy: pralkę, kuchenkę, piekarnik, lodówkę, zmywarkę, krany do górnej łazienki, listwy progowe, karnisze, zasłony i pierdyliard innych rzeczy. Trudne te wybory, najczęściej między: chcę to a stać mnie na inne. I wybieramy - raz to, raz inne, żeby suma summarum się jakoś w budżecie założonym zmieścić.
Panele będą zamontowane w przyszły poniedziałek, kuchnia w ten piątek, gniazdka się nadal montują rękami teścia, malowanie się kończy w piątek, mycie okien wydaje się być bez końca
Generalnie termin przeprowadzki nadal pozostaje ten sam - 30 czerwca opuszczamy dotychczasowe lokum, na nowym zastaniemy kurz, kurz i brak szaf, bo choć rozrysowałam sobie garderobę (co prawda dziś, ale jest i już wiem, co i jak z nią chcę), to pan od mebli na pewno z nią nie zdąży w tydzień. Ale liczy się, że będziemy mieszkać we własnym DOMU, że sprzątać będę mogła po tym, jak uśpię dziecko, a nie jak teraz - trzeba wracać do domu na 20, żeby małej kompletnie dnia nie rozregulować, że naprawdę niewiele już brakuje licząc to, ile już zrobiliśmy
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Gagandzia
    Już nie mogę się doczekać kiedy my będziemy na tym etapie
    Złożyliśmy już wypowiedzenie wynajmu więc czas mamy do 30 września.