dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy Lukrecję

Prawie przeprowadzeni

Oceń ten wpis
Jeszcze nie do końca, bo jeszcze nie ma końca miesiąca. Dodatkowo nie ma podłogi na górze (dziś się właśnie kładzie, podobno śliczna!), co skutkuje tym, że bus wyładowany po sam dach przewiózł wczoraj nasz dobytek i zostawił go na środku salonu. Tzn. nie bus zostawił, a jego operatorzy: mąż, kuzyn i siostrzeniec męża – cała męska część rodziny stacjonującej w okolicy Nanosili się panowie, nie ma co. A ja się napakowałam, jak nigdy w życiu. Nie wiedziałam, że na 34 m2 można zgromadzić aż tyle rzeczy

Zdjęcia są – zapraszam do oglądania galerii. Nie mam jak ich tutaj zamieścić, brak dostępu do Picasy. Można podziwiać kuchnię. Dziś postaram się obfotografować resztę zmian godnych uwagi i też się w wolnej chwili podzielę, a co!

Dziś planujemy pierwszą noc w nowym domu. Wiem, późno. Wszyscy nocują na etapie SSO albo tuż po oknach. A my z kilkumiesięcznym bobasem nie mieliśmy takiej możliwości. Za to jaka wyczekana ta noc! I będzie i na własnym łóżku, i będzie się można wykąpać pod własnym prysznicem i zrobić śniadanie w nowej kuchni (ślicznej, przyznacie...

Ok, koniec tych zachwytów. Mieszkanie dostaje w środę nowego lokatora, a wygląda jak po wybuchu atomowym, trzeba coś z nim zrobić. Dodatkowo lista "do zrobienia" wcale się tak bardzo nie skróciła. A jeszcze dziś panowie wystartowali z elewacją i też już trzeba powoli myśleć nad kolorem tynku! Jakieś propozycje?
Tagi - katalog słów kluczowych: przeprowadzka, wykańczamy Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar letniowoc
    Gratulacje postępu prac! Pozytywnie zazdraszczam
    Kuchnia miodzio! Lubię takie klimaty. Czy te małe kwadratowe wnęki to miejsce na butelki z winem?
    Kolor tynku może odcienie bieli/ivory/ecrue, raczej jasna, będzie fajnie wyglądać z ciemnym dachem i oknami.
    Z przyjemnością oglądnę więcej zdjęć.
  2. Avatar C-u-b-e
    Witamy w klubie
    Jak się spało? Zapamiętaliście pierwszy sen?

    Pozdr.
    MiK
  3. Avatar letniowoc
    I jak się mieszka? Czekamy na relację