dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

O tym jak Wiśnia zbudował nam dom...na urlopie

Lampy w salonie

Oceń ten wpis
Lampy Esfera Nilsen zostały zamontowane Zajęło to mojemu mężowi całą sobotę - trudnością była wysokość antresoli, ale daliśmy radę. Efekt jest naprawdę fajny
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0085.jpg
Wyświetleń:	452
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	331335

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0086.jpg
Wyświetleń:	466
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	331336

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0092.jpg
Wyświetleń:	424
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	331337

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0093.jpg
Wyświetleń:	389
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	331338

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0091.jpg
Wyświetleń:	384
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	331339
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Cześć, od dłuższego czasu przyglądam się Waszemu salonowi z antresolą i stwierdzam, że jest rewelacyjnie. Bardzo podoba mi się Wasz narożnik, czy możesz zdradzić z jakiej jest firmy?
  2. Avatar mlena_w
    Witaj Nani,
    dziękuję za miłe słowa Narożnik to Como z HF Helvetia Furniture - podsyłam link, gdzie możesz go zobaczyć (lewa strona na dole) http://stronywnetrza.urzadzamy.pl/fi...talog/55,9_53/
    Mamy do tego jeszcze dużą pufę. Kiedyś pokusimy się też o nakładki na oparcie pozdrawiam!
  3. Avatar Nani
    Dziękuję, ale ten narożnik prawdopodobnie został wycofany ze sprzedaży, buuuuuuuu

    A on jest taki ładny, dlaczego te wszystkie minimalistyczne meble muszą akurat teraz wycofywać? To samo jest z pewną kolekcją mebli pagedu, jestem zła, bardzo zła
  4. Avatar mlena_w
    A nie można go zamówić u producenta? My zobaczyliśmy go na wystawie w sklepie meblowym. Sprzedawczyni powiedziała nam, że ten jest przeceniony i do wzięcia od ręki. Ale jeśli chcemy inny kolorystycznie, to można zamówić, tylko trzeba czekać. Nam pasował ten kolor i tego samego popołudnia był u nas w domu
  5. Avatar Nani
    Nie mogę się dodzwonić do bydgoskich, ale niefart. Będę próbowała jeszcze, bo on jest tak minimalistyczny, jest po prostu piękny w swej prostocie.

    Pozdrawiam, bardzo dziękuje za pomoc.

    P.S. a na ogród zimowy nie mogę się napatrzeć, do tej pory zbieram szczękę z podłogi
  6. Avatar Nani
    W ogóle, to jeszcze chciałam zapytać jak Wy sobie radzicie z tą wysokością w salonie? Macie może jakąś wysokaśną drabinę, którą moglibyście polecić? U nas wysokość 5,5m w najwyższym punkcie.

    I jeszcze mam pytanie co do wysokości tych lamp nad stolikiem kawowym. Na jakiej wysokości jest najniższa lampa mierząc od podłogi?

    Ale Cię wymęczę tymi pytaniami, z góry przepraszam, ale ta długa drogą przez mękę dopiero przede mną
  7. Avatar mlena_w
    Nani, lampy wiszą dość nisko - najniższa na wysokości 130 cm. Ponieważ jest nad stołem, nie ma możliwości, żeby w nią uderzyć...no chyba, że ktoś się bardzo postara (mojemu mężowi się zdarzyło)
    Jeśli chodzi o pustkę w salonie...szklane barierki na antresoli myję zawsze od góry. Nie mamy żadnej drabiny. Jeśli trzeba coś zamontować lub wyczyścić mąż zawsze kombinuje...