dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Spełnione marzenia brygady "G"

Prawie spełnione marzenia...

Oceń ten wpis
Od 2007 roku myślimy o budowie domu. W tym samym roku pojawiła się możliwość darmowego scalenia gruntów. Więc super mąż dokupił ziemię przy naszej działce. Scalanie miało się zakończyć w połowie roku 2008 i zakończyło się..... miesiąc temu
Projekt gotowy od kilku lat leżał sobie w szafie i czekał cierpliwie. Mam nadzieję, że się doczekał bo dopiero jesteśmy na początku drogi. Czekamy na pozwolenia, jak będą to i my będziemy działać dalej.

A to nasze miejsce na ziemi
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_5807.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	341523Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_5808.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	341524Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA050311.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	341525
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Liliputek
    też budujemy w okolicach Krakowa
    trzymam kciuki za szybkie uzyskanie pozwolenia my czekaliśmy 2 tyg i takiego tez okresu życzę. Ale która to gmina tyle lat scala grunty?
  2. Avatar diablica sakrucka
    Dzięki. Z tym scaleniem gruntów to jest trochę inaczej bo nas to nic nie kosztowało. Dlatego urzędy miały czas... A nasza gmina to Niepołomice.
  3. Avatar Liliputek
    scalaliscie w tracie, gdy robili MPZP?
    zresztą jak za darmo to zawsze można poczekać my budujemy w gminie Skała i mam wrażenie, że tam idzie wszystko błyskawicznie, bo nie buduje się aż tak dużo nieruchomości
  4. Avatar diablica sakrucka
    To było jak budowali autostradę do Tarnowa. Nie wiem do końca dlaczego ale robili to za free. Do tego jest wydzielona nowa droga dojazdowa (gminna). Ciekawe kiedy ją będą robić bo na razie jest tylko wyznaczona. W nowy rok będę w kraju to muszę i za tym się ruszyć.
  5. Avatar diablica sakrucka
    Jesteśmy w tym samym miejscu tylko rok później. Jak dobrze pójdzie to PnB mamy mieć w połowie lutego. .. może w marcu ruszymy. Ciągnie się wszystko jak flaki z olejem....