dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz Skarbek Neo - AggaM

wiosenny optymizm :)

Oceń ten wpis
Powolutku sprawy się klarują - wybieramy dachówkę - padło na dwie:
1) CREATON TITANIA BRĄZOWA GLAZUROWANA
2) KORAMIC E32 ORZECHOWA ANGOBA SZLACHETNA.

Właśnie byłam na okolicznych składach, mają zrobić mi wyceny. Bardziej nam "leży" nr 1 ale ostatecznie pewnie cena zadecyduje...

A poza tym wyrównano nam działeczkę - teraz jest pięknie. Jeszcze trochę lepszej ziemi trzeba przerzucić i będzie bajkowo nawet topola w rogu działki ma swój urok- stara bo stara ale jak pięknie szumi - wiosenny optymizm
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar DRDZ
    AggaM - sądzę, że Creaton Titania może nie wyglądać na Waszym domu najlepiej, a to dlatego, że jest Titania Duża dachówka pomniejsza optycznie dach i Wasz domek może zacząć wyglądać na maleńki. Ja bym wybrał coś zdecydowanie mniejszego.
  2. Avatar start2222
    Mam titanie czarną glazurowaną. Porządna dachówka, coramic jest cieńsza, słabsza
    Updated 29-04-2016 at 21:30 by AggaM
  3. Avatar letniowoc
    Moim zdaniem wielkoformatowa Titania fajnie wygląda na prostych dachach o dużej połaci, a Skarbek właśnie ma taki dach. Myślę, że duża dachówka będzie wizualnie lepiej wyglądać niż "nadziubdziane" mniejsze dachóweczki. Ale wiadomo co człowieka to inny gust, opinia. My mamy Titanię czarny mat, dach 170 m kw., dwuspadowy, bez jaskółek, dwa okna dachowe.
  4. Avatar AggaM
    Cytat Napisał DRDZ
    AggaM - sądzę, że Creaton Titania może nie wyglądać na Waszym domu najlepiej, a to dlatego, że jest Titania Duża dachówka pomniejsza optycznie dach i Wasz domek może zacząć wyglądać na maleńki. Ja bym wybrał coś zdecydowanie mniejszego.
    dziekuję za opinie - dopiero teraz odczytałam, nie bywam na forum regularnie. Jednak zdecydowaliśmy się na Titanie Creatona, ale porównywałam zdjęcia i dachy na okolicznych domach chyba z miesiąc
  5. Avatar AggaM
    Cytat Napisał start2222
    Mam titanie czarną glazurowaną. Porządna dachówka, coramic jest cieńsza, słabsza
    dziękuje za wpis- juz ją zamówiłam
  6. Avatar AggaM
    Cytat Napisał letniowoc
    Moim zdaniem wielkoformatowa Titania fajnie wygląda na prostych dachach o dużej połaci, a Skarbek właśnie ma taki dach. Myślę, że duża dachówka będzie wizualnie lepiej wyglądać niż "nadziubdziane" mniejsze dachóweczki. Ale wiadomo co człowieka to inny gust, opinia. My mamy Titanię czarny mat, dach 170 m kw., dwuspadowy, bez jaskółek, dwa okna dachowe.
    no to podobnie jak my- tylko dach trochę większy. Mam podobne zdanie a ja zawsze chciałam mieć fajny, mały domek, tyle żę z naszego już nie taki mały )) u nas bez jaskółek, jedno okno dachowe.