dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Miało być z92, a wyszło indywidualnie.

Poziom zero minus jeden gotowy (podłoga piwnicy)

Oceń ten wpis
Czwartek 28 kwietnia możemy uznać jak na razie jako najtrudniejszy dzień budowy.

Firma mająca dostarczyć piasek do zasypania fundamentu o 7:50 poinformowała, że niestety ale zepsuło się auto i nie dostarczą piasku, a dostawa była planowana na 8:00. Na szczęście po paru telefonach udało się załatwić transport z innego miejsca, który miał być o 9:30. Niestety przyjechał spóźniony godzinę. W tym czasie chłopaki wraz z koparkowym czekali.

Jak już przyjechał piach to okazało się, że operator koparki uczy się dopiero zawodu. Może zaletą było to, że był tani i nie policzył mi czekania, ale wykonawca był na mnie wściekły za niego. Pracował powoli i nie potrafił pomóc, nie słuchał co się do niego mówiło. Jeśli ktoś jest z okolic Będzina to mogę podzielić się na PW odnośnie danych firmy.

Po tych problemach na szczęście beton przyjechał na czas i udało się go ułożyć. Aby było śmieszniej tego dnia wylewka została została naznaczona przez psa sąsiada A ma to być podłoga docelowa.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160429_121222.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	354375

Updated 29-04-2016 at 14:22 by JarekMad

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar _PM_
    ...i takich "niespodzianek" boję się najbardziej.... odpukać "koparkowy" który był u mnie to jakiś magik - to co wyprawiał i jak biegle się poruszał swoją maszyną wywołało podziw u całej pozostałej ekipy... powodzenia na dalszych etapach!
  2. Avatar JarekMad
    News dnia. Koparkowy skasował jedną ławę drutową, dopiero dziś to zobaczyłem. Nie przyznaje się i zwala na wykonawcę. Na szczęście geodeta zgodził się na gratisową usługę naprawienia jego szkody.
    Updated 30-04-2016 at 20:49 by JarekMad