dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Rozważania nad betoniarką

Postęp prac i naprawdę dziwaczna kuchnia

Oceń ten wpis
Trochę czasu budowlanego zmarnowałem. Musiałem zając się własną firmą i na budowę nie starczyło czasu i ochoty. Teraz jest misja reaktywacja, co więcej zaczęło mi się spieszyć, bo terminy realizacji kredytu poganiają. Krótka lista zadań do zrobienia wygląda tak:

- kupić płytki do kotłowni i na balkon
- kupić płytki na parter
- Zamontować wyrzutnię spalinowo-powietrzną i kominki wentylacyjne.
- zamontować piec i uruchomić ogrzewanie.
- korzystając z czasu na wygrzewanie wylewki zacząć robić gładzie i inne takie

To wszystko na ASAP. Z dłuższym terminem realizacji są przede wszystkim uzgodnienia z wykonawcami:

- umówić wykonawcę do plantowania i wykonania podjazdu
- umówić człowieka do tynków zewnętrznych
- umówić parkieciarza.

Czyli coś ruszyłem, ale idzie jak po grudzie. W ramach bonusu kilka obrazów. Kuchnię - z wielu powodów (przede wszystkim logistycznych, ale tez stosunku jakości do ceny) chcę z Ikei. Ale mogę sobie trochę poszaleć, bo jak się nie uda, to nie zabije mnie zmiana. W ramach eksperymentów kuchennych zrobiłem więc takie coś dziwnego:









To połączenie frontów Bodbyn (szare na dole) z uchwytami Borghamn i frontów Voxtorp (białe szafki wiszące i zabudowa wysoka). Zestawienie elementów kompletnie do siebie nie pasujących, ale spodobało mi się to. Powód jest dość prosty - urządzanie wnętrz to m.in. zabawa w odpowiednie kierowanie uwagi odbiorcy. W tym przypadku szafki z frontami Voxtorp nie przyciągają uwagi, ta jest skierowana na szafki z frontami Bodbyn. Z jakiegoś powodu takie przesunięcie uwagi służy tej kuchni.

Niemniej już dużo moich dziwnych pomysłów wnętrzarskich, które w pierwszej chwili mi się spodobały, po czasie zaczynały mnie drażnić. Poddaję więc te wizki pod forumową dyskusję i będę wdzięczny za opinie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Piękna kuchnia! W moim stylu
  2. Avatar Antymateria
    Z opinią jest jak z d... każdy ma swoją. Rób tak jak Ci się podoba, to Ty w tej kuchni będziesz spędzał najwięcej czasu.

    Dla mnie jest tam za biało i do bólu nudno - trupoblado.

    Moje gusta są inne - podoba mi się kuchnia z blatem drewnianym. W białej kuchni czegoś mi brakuje i drzewo dla mnie daje "to coś".