dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z182 Marty i Marcina

Elewacja

Oceń ten wpis
"Zrobili" nas na szaro, trwało to tydzień (ku pamięci 20 cm styropianu grafit, data 03.10.2016 - 10.10.2016). Dalszy etap na wiosnę, wtedy będzie kolorek. Foto poniżej.Teraz jesteśmy na etapie wyboru kostki. Inwestorka nie wiem czy chce gładką czy z "posypką", prostokątną czy trapezową Ehhh wybór trudny...W dalszym ciągu szukamy nowego płytkarza, bo ten poprzedni niestety wyłożył się na twardych płytkach gresowych Także jak widać nie zdążymy przeprowadzić się na święta BN ;( buuuuuuu, a było już tak blisko. Tak sobie nie raz myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i pewnie tak musiało być. Pocieszające jest to, że każdy dzień przynosi kilka nowych rzeczy, bo pomimo tego, że wpisów mało, to zapewniam Was, że dzieje się bardzo dużo. Z resztą każdy bob to wie Pozdrawiam
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PHOTO_20161010_160001.jpg
Wyświetleń:	528
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	369901   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PHOTO_20161010_160047.jpg
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	369902  
Tagi - katalog słów kluczowych: elewacja, z182 Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Marta, bidoku! Może do nas na Wigilę wpadniesz?
    Co za partole jedne! No cóż, przyjemnośc urządzania wciąż przed Tobą!
    Trzymam kciuki za "dobrą zmianę"
  2. Avatar Nani
    Ditomasso dziękuję za zaproszenie, ale rodzice nas przygarną. Brrrrr byłoby zbyt pięknie żeby wszystko szło jak po maśle.

    Mam do Ciebie pytanie - jak palicie w kominku przychodzi taki moment, że chcesz do niego dorzucić drewna, czy przy otwieraniu drzwiczek dym wydobywa się z kominka na salon? Kurde paliliśmy dopiero 2 razy, niby przy drugim razie opanowaliśmy to w ten sposób, że zamykamy dopływ powietrza i powolutku otwieramy te drzwiczki od kozy i d....pa znowu dym wali na salon. Kurde co robimy źle?
  3. Avatar ditomasso
    Nie, nic takiego się nie dzieje. Najprawdopodobniej macie zatkany przewód kominowy lub coś nie tak z ciągiem. Może gniazdo ptaka?
    Zawołajcie kominiarza.
  4. Avatar Nani
    Ale to jest nowy kominek, stoi od miesiaca wiec przewod drozny. No nic, popytam jeszcze innych, moze zetkneli sie z tego typu problemem. Pozdrawiam