dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Sewer-15

Neptun IV NF 40

Oceń ten wpis
Witam wszystkich!
Planujemy z żoną budowę domu jednorodzinnego, jesteśmy na etapie wyboru projektu, podobają nam się domy parterowe a dokładnie wybraliśmy projekt Neptun IV NF 40 z pracowni Domowe Klimaty.
jesteśmy laikami jeśli chodzi o budownictwo dlatego nasza wizyta na forum co sądzicie o tym projekcie?
posiadamy działkę 13.5 ara z ekspozycją południową, zależy nam na domu z przynajmniej trzema supialniami garażem dwustanowiskowym oraz kotłownią na paliwa stałe.
Projekt neptun IV to nowość i malo jest jeszcze opini na jego temat w intenecie, z góry dziękujemy za poradę!
Tagi - katalog słów kluczowych: dom, neptun, projekt, wybór Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Witamy w budowlanym świecie

    Projekt bardzo fajny, dobre strefowanie, bardzo dobry metraż. W sumie nie ma się do czego czepić. Jest spiżarka przy kuchni, dodatkowe pomieszczenie gospodarcze na pralkę, dodatkowy pokój na tzw. biuro. Wymiary garażu ok, kotłownia trochę mała (ale jak to ja mówię w życiu wszystkiego mieć nie można ). Działkę macie sporą, więc nic innego nie pozostaje jak wbijać łopatę.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia
  2. Avatar Sewer-15
  3. Avatar Sewer-15
    Chcielibyśmy zobaczyć ten dom na żywo gdyby ktoś budował taki dom lub wiedział gdzie taki można obejrzeć to bylibyśmy wdzięczni za info.
  4. Avatar Sewer-15
    Kotłownia nie jest zbyt duża ale myślę że piec na ekogroszek z podajnikiem się zmieści a ewentualne paliwo można trzymać w garażu.

    dzięki za miłe słowo!
  5. Avatar Nani
    Tak, zobaczyć dom, który chce się wybudować na żywo, to wielki plus. U nas były wycieczki wręcz. Także szukajcie, może na mojabudowa.pl ktoś się znajdzie z tym projektem.
  6. Avatar patiadrian1994
    My również szukamy opinii o tym projekcie, mieliśmy przyjemność oglądnąć Neptun II na który byliśmy zdecydowani, ale okazał się troszkę inny w rzeczywistości niż na projekcie Na jednym z forum odezwały się osoby z podkarpacia i z lubuskiego? - o ile dobrze pamiętam. Z tego co pisały, są na etapie adaptacji, zmian i mają w tym roku ruszyć z budową
  7. Avatar Sewer-15
    My też jesteśmy na etapie załatwiania formalności, kupiliśmy już ten projekt w wersji odbicie lustrzane. Wstępnie nie będziemy wprowadzać zadnych zmian na etapie adaptacji. Podczas budowy chcemy troche powiększyć kuchnie ale bedzie to zmiana nieistotna.
    Byćmoże nie chcemy nic zmieniać ponieważ nie widzieliśmy tego na żywo... Nadal bardzo chętnie zobaczylibyśmy ten dom, o jakim forum mówisz? bo nie mogę nigdzie nic znaleźć odnośnie tego projetu... pewnie z uwagi na to iż jest to nowość... Pozdrawiam!
  8. Avatar Ivrell
    Witam,
    Chciałem zapytać czy wystartował Pan już z budową ?
  9. Avatar Sewer-15
    Witam! niestety nadal czekamy na pozwolenie na budowę. Mieliśmy zacząć budowę we wrześniu jadnak brak decyzji na budowę zjazdu i dwumiesięczny okres oczekiwania na nią spowodował że zaczniemy na wiosnę. No chyba że zima będzie łaskawa i temperatury pozwolą na prace w zimę.
    Pozdrawiam!
  10. Avatar Ivrell
    Witam,
    Dziękuję za informację. Mam nadzieję, że przez okres jesienno-zimowy załatwię potrzebną dokumentację i również ruszymy na wiosnę. Liczę, że będziemy mogli wymieniać się doświadczeniami podczas realizacji budowy tego projektu .
    Pozdrawiam.
  11. Avatar optys
    Cześć!

    Na forum Domowych Klimatów i na mojabudowa.pl są wątki dot. projektu Neptun II - jest podobny, trochę mniejszy. Być może są też o Neptunie IV - nie szukałem ostatnio.
    My budujemy Neptuna II pod Lublinem. Powoli dochodzimy do SSO.

    Pozdrawiam!
  12. Avatar Sewer-15
    A czy robili Państwo jakieś zmieny w projekcie?