dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mój Szpak według koncepcji kszhu

Mój "Szpak "budowlany według koncepcji kszhu, dach

Oceń ten wpis
Witam
Zbliża się termin ,kiedy mają mi na mój dach położyć blachodachówkę. .Czekam na firmę, od lipca zeszłego roku i mam nadzieje ,że w marzecu- kwietniu,dach będzie już gotowy.Zamówiłem blachodachówkę aluminiową ,z dostawą na połowę marca.Cena trochę mnie "powaliła" ale na ważnych elementach domu nie można oszczędzać. Nie chcę by z tą blachodachówką były jakieś problemy,powinna bez problemu przykrywać dom, nie krócej niż ceramiczna.Ma być ciemna ,grafitowa lub czarna mat .Przysłali mi zdjęcia ,ale na nich niewiele widać ,poproszę o przesłanie próbek. Są jeszcze dwie możliwości gładka i wytłaczana. Muszę obejrzeć próbki, by się zdecydować.
Czekam na ciepełko ,teraz niewiele robię ,ręka po operacji szybko marznie, a później boli. Z nudów ocieplam rekuperator ,który od kilku lat czeka na zamontowanie. Daje dwie warstwyZałącznik 381223Załącznik 381224Załącznik 381225eZałącznik 381226 czarnej izolacji kauczukowej 19 mm grubej. Powinna zarówno dobrze zaizolować cieplnie ,jak i tłumić odgłosy pracy wentylatorów.
Miłego dnia J.Korona
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze