dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z182 Marty i Marcina

Ku pamięci :)

Oceń ten wpis
Wracam po baaaaardzo długim czasie. 18 marca nastąpiło przecięcie wstęgi, wreszcie Brakuje jeszcze duuuużo, ale i tak jest fajnie. W miarę postępów prac będę zamieszczała zdjęcia. Na tą chwilę pokaże Wam naszą kuchnię gotową w 100%, łazienkę gotową w 90%, salon gotowy w 80% i sypialnię w 99%. Zapraszam do nas

Na początek kuchnia, brakuje w niej jedynie rolety rzymskiej, jestem w trakcie wyboru materiału, niestety nie mogę się zdecydować, czy chcę lekki przeźroczysty czy zupełnie nie prześwitujący. Może coś doradzicie? Liczę na Was

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.04.2017 kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	386741

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.04.2017 kuchnia4.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	386742Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.04.2017 kuchnia8.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	386739Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.04.2017 kuchnia5.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	386743

I moje szklane drzwi do spiżarki, o których już wcześniej pisałam, są rewelacyjneKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.04.2017 kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	386740
Tagi - katalog słów kluczowych: kuchnia, z182 Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Ślicznie!!! Już czuję te ciary na plecach!
    Drzwi rewela!

    Gratulujemy przeprowadzki! A teraz zabieraj się za ogród.
    Spotkasz mnie na Ogrodowisku teraz, jest też tam Śmigalska
    Ja tam laik ogrowody jestem i ten blog mi bardzo pomaga.
  2. Avatar ditomasso
  3. Avatar Nani
    Ogród ważna sprawa, będę podglądać. Siadam do lektury bo dużo tego. A za swój biorę się jak tylko się ciepło zrobi. Pogoda chyba sobie żarty robi.
  4. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Nani
    Ogród ważna sprawa, będę podglądać. Siadam do lektury bo dużo tego. A za swój biorę się jak tylko się ciepło zrobi. Pogoda chyba sobie żarty robi.
    Oglądaj tylko obrazki
  5. Avatar Nani
    Noooo już widzę, że jest pięknie. Podziwiam Cię, na takim ugorze zrobić taki ogród. Osobiście dla mnie też jest to twardy orzech do zgryzienia, co prawda u mnie tylko szlify bo działka zagospodarowania. Ogólnie całą trawę trzeba robić od nowa, wokół domu obsadzic zielenią. Ja to nie wiem jak Wy te projekty tworzycie? Ja wyznaczam teren do obsadzenia, jadę po szkolkach i kupuje to co mi się podoba. Może to dlatego, że u mnie są tylko iglaki, ewentualnie jakieś tam pojedyncze rośliny liściaste. O cebulkach kwiatowych mogę pomarzyć, wszystko zjadają nornice. Ewentualnie jeszcze mnie specjalne koszyki ratują, ale nie wiem czy się na nie zdecyduje. Jedno jest pewne ogród macie już piękny.

    P. S. Koty są jak chipsy, nigdy nie kończy się na jednym ������ u nas są dwa w domu, w ogóle nie wychodzą na zewnątrz i dwa w garażu. Tacy z nas kociarze.
  6. Avatar ditomasso
    Nani ja się tam nie znam. Te pani na Ogrodowisku mnie ciągle pouczają, że źle robię...
    Ale zgapiam, co mi się u nich podoba i często niestety mają rację...

    Koty mam też dwa. Rok temu zginął mi jeden, więc dosztukowałam kolejnym... Taka karma
  7. Avatar Nani
    No właśnie poczytalam trochę jak Cię tam do pionu ustawiają, robią to trochę po chamsku bo tu człowiek chcę się przecież uczyć, a nie mądrzyc. Ale widzę że dzielnie znosisz wszelkiego rodzaju krytyki ze strony tych "starych" wyjadaczy. Daj link do ogrodu Śmigalskiej.
    Updated 20-04-2017 at 10:57 by Nani (.)
  8. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Nani
    No właśnie poczytalam trochę jak Cię tam do pionu ustawiają, robią to trochę po chamsku bo tu człowiek chcę się przecież uczyć, a nie mądrzyc. Ale widzę że dzielnie znosisz wszelkiego rodzaju krytyki ze strony tych "starych" wyjadaczy. Daj link do ogrodu Śmigalskiej.
    Haha! To ona mnie tak musztruje
    http://www.ogrodowisko.pl/watek/6369-to-tu-to-tam-lopatke-mam