dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Planeta 2

Górna łazienka

Oceń ten wpis
Pokój kąpielowy - bo tak można określić górną łazienkę w porównaniu do łazienek w blokach mieszkalnych. Pisuar jest doceniany przez męską część mieszkańców. Trudno jednak wyszukać na rynku zamykany pisuar spójny z linią wzorniczą bidetu i miski klozetowej. Paradoksalnie z wygodnej wanny korzystano tylko raz. Prysznic w dolnej łazience jest dużo bardziej praktyczny.
.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170627.jpg
Wyświetleń:	2163
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	391999

Podwójny zlew jest również wygodny i docenia się go podczas porannego pośpiechu. Bardzo praktyczne jest wysokie lustro.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170626.jpg
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	392000
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar makako007
    Też mam podwójny zlew w domu, bardzo polecam, wszyscy zdazaja na czas!
  2. Avatar Amelia 2
    widzę że bardzo podniosłeś ściankę kolankową, jest to praktyczne ale to "zmiana istotna", czy masz na to zgodę biura projektowego? miałeś już odbiór budynku?
  3. Avatar piotrek0m
    Cytat Napisał Amelia 2
    widzę że bardzo podniosłeś ściankę kolankową, jest to praktyczne ale to "zmiana istotna", czy masz na to zgodę biura projektowego? miałeś już odbiór budynku?
    Robiliśmy projekt zamienny. Przygotowuję dokumenty do złożenia i odebrania budynku.
  4. Avatar wspolpraca
    My też podnosiliśmy i mamy podobny układ. Zgodę na potrzebne zmiany mieliśmy już w projekcie.

    Śliczna łazienka. Piękne kolory. Szczegolnie podoba mi się półka pod oknem i lustro. Pięknie zabudowana wnęka. Czyj pomysł?
    Gdzie znaleźliście "krzywą" wannę ?

    Ja oczywiście muszę przeprojektować , bo nie wytrzymam. Wannę planuję na ścianie pod drzwiami. Jeszcze nie wiem, czy prostą, tak jak Wy na kominie ,a półkę pod ścianą. Czy trójkątną. Pod oknem kibelek itd.
    Mam nastolatków, którzy kąpią się 10 razy dziennie. W tej chwili mam wannę w domu i wiecznie pływającą łazienkę. Muszę mieć możliwość powieszenia zasłony prysznicowej lub jakiejś szyby. Pod skosem byłoby to trudne
  5. Avatar piotrek0m
    Cytat Napisał wspolpraca

    Gdzie znaleźliście "krzywą" wannę ?
    W Leroy. Paradoksalnie jedynie tam była taka wanna idealnie obejmująca komin.

    Cytat Napisał wspolpraca
    Mam nastolatków, którzy kąpią się 10 razy dziennie. W tej chwili mam wannę w domu i wiecznie pływającą łazienkę. Muszę mieć możliwość powieszenia zasłony prysznicowej lub jakiejś szyby. Pod skosem byłoby to trudne
    Bardzo rzadko korzystamy z wanny. Praktyczniejszy jest niezamykany prysznic na dole. Są szyby skośne, pod skosy. Zresztą można je wykonać na zamówienie - warto się zorientować. Od pomieszczenia nad garażem zrobiłem otwór rewizyjny pod wannę, żeby w razie czego nie musieć pruć całkiem ładnej zabudowy. Z podwójnej umywalki faktycznie się korzysta w porannym pośpiechu albo i przy wieczornym myciu zębów. Ja mam dzieci przed-nastoletnie i w tym wieku jeszcze przyzwalają na wspólne czynności nadzorcze higieniczne.

    Pokój kąpielowy - tak wypada nazwać tą łazienkę.
  6. Avatar wspolpraca
    Nasza łazienka u góry będzie trochę mniejsza. Z części lazienki i pokoju z balkonem, zrobiliśmy korytarzyk i wejście do pokoju nad garażem.
    Niemniej jednak , łazienka jest duża i serce mi rośnie jak patrzę na Waszą. Może za parę miesięcy będę mieć podobną
  7. Avatar wspolpraca
    Jakbym mogła prosić o zdjęcie dolnej łazienki
    Mam pomysł i projekt na swoją, ale chętnie zobaczę Waszą aranżację
  8. Avatar piotrek0m
    Dolna nie jest wykończona
    Potrzebujemy zabudować wnękę i szafkę z umywalką. Generalnie plan jest taki, że:
    - po prawej jest długie lustro i będzie szafka, blat kamienny, umywalka wpuszczana (?)
    - na wprost po prawej prysznic, duży niczym nie zamykany, odpływ liniowy
    - na wprost po lewej mamy pisuar
    - po lewej miska i bidet
    - nad nimi będzie wbudowana szafka
    - grzejnik drabinkowy pomiędzy bidetem a pisuarem.
  9. Avatar Edyta1985
    Bardzo przyjemna dla oka łazienka, ponadczasowa, ciepła i delikatna. Gratuluję!