dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

U Jaśków

Łazienki 29.06-22.07.2017 i jeszcze się robią..

Oceń ten wpis
Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
Jak ze wszystkim... tempo prac nie poraża, ale powoli do przodu...

Toaleta przy sypialni. Płytki Paradyż TAMOE Bianco 10x20 (oraz połówki).



Wszystkie kibelki w domu to Koło Traffic Rimfree. Grzejniki łazienkowe firmy IP, model Stick Level, zależało mi na poziomych, są 2 białe i jeden szary ale nie mam go na zdjęciach jeszcze. Spłuczki Geberit Omega.



To jedyna łazienka gdzie majster położył szarą fugę Mapei, taką jak chciałam (pozostałe łazienki zapędził się z białą fugą), o zgrozo... trza będzie szorować..a szara prezentuje się rewelacyjnie moim zdaniem, niestety po ptokach już, jak mawiają...



Łazienka na dole...z białymi fugami, płytki jak wyżej:



Dorabianie słupka przy kominie aby można było deszczownię zamontować, przy okazji powstała półeczka:



Prysznic na dole... o tragedia, bo ta kabina w samym wejściu stoi i tak trochę mi ten cały układ nie pasuje, ale już pozamiatane. Nie miałam pomysłu na tą łazienkę od samiuśkiego projektowania chaty... Brodzik kompozytowy ROCA Helios o fakturze drewna, bateria Kludi Zenta, deszczownia Omnires, kabina EOS II KDS 140x80cm (drzwi otwierane do wewnątrz i na zewnątrz - dobra sprawa)





Górna łazienka - moja DUMA! Prysznic!!! Płytki Manhattan Bianco 60cmx60cm, u góry wykończone Tamoe oraz brodzik ROCA TERRAN 200cmx100cm. Brodzik kompozytowy o fakturze kamienia, ale ciepły w dotyku, bardzo płaski 3 cm, u mnie zrównał się z podłogą. Jestem nim zachwycona, na razie nie wiem czemu bo jeszcze nie korzystałam, ale Ochy i Achy są.. U mnie była konieczność przycięcia go aby jak najlepiej wykorzystać powierzchnię gigantycznego prysznica - przycięty do ok 185cm (tak! można go ciąć i dopasowywać!) Bateria Kludi seria Zenta Black&White, deszczownia Omnires, najtańsza z promocji, bo nie produkują tego co bym chciała... ale jak zaczną to sobie kiedyś wymienię, na razie nie straszy... Tu nie będzie żadnej zasłonki, parawanu, kabiny, prysznic na tyle duży że raczej woda nie doleci do krawędzi...ale sprawdzimy i to...



Wanna Roca Easy 170cmx75cm, baterie Kludi Zenta i osprzęt wannowy również... To nietypowe mocowanie baterii na "klocku", taaaa ... wymyśliłam na poczekaniu, ale spełnia zadanie i nie wygląda dla mnie aż tak źle.



Przy kibelku będzie jeszcze zamontowany bidet Koło Traffic , ale pierwszy majster nie poradził sobie w tej nierównej walce..



Umywalki we wszystkich łazienkach będą wmontowane w drewniane blaty szafek , których jeszcze nie mam, więc... nie tym razem
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze