dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

PLANETA II - realizacja rok 2016/2017

Październik 2017 - Planeta 2 - Brama garażowa

Oceń ten wpis
Niniejszym się chwalę, że brama garażowa została właśnie zamontowana. Poczekaliśmy kilka tygodni, ale było warto, bo wygląda świetnie.

Szczegóły techniczne ustalał mąż:
Brama segmentowa wisniowski uni pro 4500x2125 kolor winchester, struktura smoothgrain , panel bez przetłoczen , automatyczna 3 piloty , standartowe prowadzenie SP

Do garażu mu się nie wtrącam, bo to jest i będzie jego królestwo. Jedynie dopilnowałam koloru, żeby mi się nie rozjechał z oknami i drzwiami.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta 2 brama garażowa.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	398619

Ach słodka naiwności moja. Jak rozpoczęliśmy budowę,, to z dnia na dzień budynek się zmieniał i rósł. Zaplanowałam sobie , he, he, przeprowadzkę na grudzień tegoż roku. A ludzie mówili, że wykończeniówka wykańcza inwestorów, ale się jednym uchem wpuszczało, a swoje wiedziało
Człowiek niby wiedział, ale chyba nie zdawał sobie sprawy, że budowa wciąga pieniądze jak trąba powietrzna, a kasa, która ledwie zostaje w portfelu jakoś sama się nie chce rozmnażać. Do tego instalatorzy nie wiedzieć czemu, nie ustawiają się w kolejce do naszej budowy i to my musimy czekać na ich terminy. Dołożyć do tego czas oczekiwania na różne towary.....
Mamy październik, a ja się zastanawiam, czy do końca roku zrobimy kominek i rozprowadzenie ciepłego powietrza do niego, a mieszkać w ogóle pójdziemy w przyszłym roku,
Pozdrawiam budujących i cierpliwości życzę

Komentarze

  1. Avatar Jarek_i_Justyna
    spokojnie, spokojnie z doświadczenia już wiem że do królestwa faceta i kobieta się wtrąca więc niech się zawczasu nie raduje Pozdrawiamy i cierpliwości przy wykańczaniu.
  2. Avatar piotrek0m
    Ale później i tak bramę garażową wpina się w jeden wspólny pilot z bramą ogrodzeniową. Taki co ma 2 guziczki