dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bartek Komorowski

drzwi zewnętrzne firmy DERPAL z Janowa Lubelskiego

Oceń ten wpis
Cytat Napisał sly1978 Zobacz post
Bardzo proszę o opinię.
Niestety zmuszony jestem napisać opinie, która mam nadzieję że będzie przestrogą dla kolejnych osób chcących dokonać zakupu produktów firmy Derpal. Zakupiłem drzwi zewnętrzne Derpal - umowa 4/2024r z dnia 23.02.2024r - model D-59 gr. 84mm wykonanych z sosny o kolorze RAL 3003, w sklepie Gala Drzwi i Okien Wioletty Gala – u Pana Pawła Gali z Warszawy na ulicy Bartyckiej. Niestety była to jedna z największych pomyłek jakie spotkały nas w trakcie przeprowadzanego remontu domu. Drzwi wprawdzie wykonane były zgodnie z terminem jednakże ich jakość i standard wykonania pozostawia wiele do życzenia. Drzwi noszą wiele niestarannie wykonanych detali, lakier nie jest nałożony jednolicie na całości drzwi i zarówno Framuga jak i samo skrzydło drzwi nosi wiele niesymetrycznych, niestarannie wykonanych detali. Po zgłoszeniu reklamacji, Producent do którego zwróciłem się bezpośrednio, (gdyż sprzedawca zupełnie ignoruje próby kontaktu i zwyczajnie nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na maile i wiadomości sms od czasu zgłoszenia reklamacji) stwierdził że jest to produkt budowlany i zgodnie z powyższym nie obowiązują go standardy produktów takich jak choćby meble. Reklamacja została oczywiście oddalona przez Firmę Derpal mimo załaczonej dokumentacji fotograficznej i czeka mnie obecnie dochodzenie praw klienta na drodze prawnej. Pismo w odpowiedzi na moją reklamację napisał sam pan Prezes Firmy co dziwi tym bardzie, że Firma Derpal ma aspiracje do plasowania swoich produktów w segmencie Premium, zarówno pod względem wzornictwa jak i cenowo. Tu niestety istnieje przepaść jeśli chodzi o oferowaną jakość i świadomość produktów Premium. Nikomu nie polecam kupna drzwi firmy Derpal po tym jak zostałem potraktowany i po tym jaką ignorancją wykazał się sam Pan prezes Zbigniew Woś.
Bartek Komorowski
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze